IP: 213.192.68.* 14.04.02, 21:47
czy wiecie gdzie w Trojmiescie moge kupic kosmetyki(glownie cienie) tej firmy?
czy ktoras z was uzywala tych cieni?czekam na opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: nova2 Re: GOSH IP: 213.192.68.* 14.04.02, 21:54
      z gory dzieki za informacje:))
    • Gość: puffetta Re: GOSH IP: *.t4.ds.pwr.wroc.pl 15.04.02, 02:41
      Niestety nie jestem z Trójmiasta, więc nie doradzę Ci gdzie możesz kupić cienie
      Gosha, ale muszę przyznać, że są niezłe, tzn. miałam kiedyś taki podwójny
      (róż+złamany, "brudny"fiolet), byłam zadowolona, szczególnie z tego różowego,
      bo był taki świetlisty i brokatowy, ale miał dosyć sypką konsystencję i szybko
      się zużył, a druga część przestała mi się podobać. Bardzo fajne są błyszczące
      puderki w małych, zakręcanych słoiczkach - Effect Powder Gosh (ja ich używam do
      powiek).W ogóle lubię tę firmę (szczeg. zapach Musk Oil N.6), ale odradziłabym
      raczej goshowskie tusze do rzęs.
      • Gość: dida Re: GOSH IP: *.icpnet.pl 15.04.02, 19:43
        o-wody to oni maja calkiem mile:)) tez widzialam te puderki.kusily,oj kusily:))
    • Gość: Karusia Re: GOSH IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 29.04.02, 16:54
      Ostatnio widziałam kosmetyki Gosh w Carrefourze w Gdańsku - Morenie, w takiej
      małej perfumerii.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka