Dodaj do ulubionych

Naprawde REWELACJA

IP: 134.95.130.* 10.11.04, 14:41
Kupilam pare dni temu Chanel z serii Precision Lift serum extreme. Jeeej !
Najlepszy krem jaki w zyciu mialam ! Wygladza, rozswietla i nie wiem jakim
cudem sprawia ze skora wyglada naprawde pieknie - idealnie ale naprawde
idealnie gladziutka i jakby odmlodzona. Polecam paniom po 25 roku zycia.
Jesli i Ty odkrylas jakis naprawde rewelacyjny kosmetyk - podziel sie z nami.
Obecnie szukam jakiejs dobrej odzywki do wlosow, ale takiej naprawde
rewelacyjnej, czegos wyjatkowego co wygladzi, odzywi i sprawi ze moje wlosy
beda blyszczace. Poradzi ktos ?
Obserwuj wątek
    • Gość: naina Re: Naprawde REWELACJA IP: *.238.96.176.adsl.inetia.pl 10.11.04, 15:40
      Jesli masz blond wlosy to polecam odzywke SoBlonde jest w 2 wariantach dla
      miodowego blondu i dla jasnego-platinum.Dla mnie rewelacja,kupilam ja w
      Douglasie w galerii lodzkiej,ale widzialam tez w GC.Super nablyszcza i
      wygladza,chociaz sie splukuje.Widzialam inne kosmetyki z tej serii-maseczke i
      nablyszczacz.Pozdr!
      • Gość: ella Re: Naprawde REWELACJA IP: 157.25.152.* 10.11.04, 15:45
        Polecam maseczkę do włosów Sunsilk Duo Keratines czy jakos tak, rewelacja. Po
        minucie włosy są mięciutkie, błyszczące i pachnące. Dawno nic mi się równienie
        spodobało, świetny kosmetyk za niewielką cenę (ok. 7 zł). Nie wiem, czy razem z
        szamponem nie będzie obciązała włosów, ale ogólnie jestem nią zachwycona. No i
        włosy tak ślicznie pachną morelami po niej.
        • beata_blue Re: Naprawde REWELACJA 10.11.04, 16:14
          A ja bede uparcie powtarzac-tylko "Gliss Kur Plynny Jedwab"!!! Drugiego takiego
          cuda nie mialam, a ze myje wlosy codziennie i sa geste, wiec co 2-3 tygodnie
          kupuje inna-czyli naprawde sporo juz przetestowalam :)
          • stokrotka111 Re: Naprawde REWELACJA 10.11.04, 17:22
            Masz na mysli,te dwufazowa??
            Jesli tak,to musze potwierdzic, ze jest fantastyczna!!
            Nie rozstane sie juz z nia!!!Nadaje sie na suche i na mokre wlosy, i naprawde
            pogrubia wlosy. I mam wrazenie, ze jesli poloze jeszcze wiecej, to beda jeszcze
            grubsze .Tylko u mnie za szybko sie zuzywa :(
            • Gość: irena z Re: Naprawde REWELACJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 17:47
              Czy to ten Gliss Kur płynny jedwab tak pogrubia? Czy są jakieś jedno i dwu
              fazowe,żebym nie pomyliła przy zakupie,bo też szukam.
              • Gość: tralala ile kosztuje to serum? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 10.11.04, 17:54
                a czy mozesz podac cene tego serum Chanel? i pojemnosc?
                • balbinia Re: ile kosztuje to serum? 12.11.04, 15:43
                  Tez sie zastanawialam nad kupnem tego serum. Mialam probke - faktycznie
                  rewelacja. Niestety cena odstraszajaca. Nie wiem jaka pojemnosc, chyba 40 ml
                  kosztuje 60 euro w niemieckim douglasie :/
              • beata_blue Re: Naprawde REWELACJA 10.11.04, 17:55
                Gliss Kur Plynny Jedwab wygladza wlosy, nawilza, nablyszcza, 'reperuje'
                uszkodzone miejsca, wlosy wygladaja bardzo zdrowo. Nie jest dwu fazowy, nie
                zwieksza tez objetosci-to chyba bylo odnosnie czegos innego.
                • lotoss Re: Naprawde REWELACJA 10.11.04, 18:14
                  Jej! Ten Chanel kosztuje okolo $75, ale jak jest taki dobry to chyba jest tego
                  wart.
                  • Gość: 5th Re: Naprawde REWELACJA IP: *.d1.club-internet.fr 10.11.04, 19:09

                    Potwierdzam, jest naprawde dobry kosmetyk, ale :
                    1. to jest serum a nie krem, czyli sam niewiele zdziala
                    2. uwazam, ze polecanie go kobietom po 25 roku zycia jest gruba przesada.
                    To jest serum dla skory dojrzalej.
                    :)


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka