Gość: guest123
IP: 134.95.130.*
10.11.04, 14:41
Kupilam pare dni temu Chanel z serii Precision Lift serum extreme. Jeeej !
Najlepszy krem jaki w zyciu mialam ! Wygladza, rozswietla i nie wiem jakim
cudem sprawia ze skora wyglada naprawde pieknie - idealnie ale naprawde
idealnie gladziutka i jakby odmlodzona. Polecam paniom po 25 roku zycia.
Jesli i Ty odkrylas jakis naprawde rewelacyjny kosmetyk - podziel sie z nami.
Obecnie szukam jakiejs dobrej odzywki do wlosow, ale takiej naprawde
rewelacyjnej, czegos wyjatkowego co wygladzi, odzywi i sprawi ze moje wlosy
beda blyszczace. Poradzi ktos ?