Gość: Dziecko
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.11.04, 14:49
Dla mnie ten antyperspirancik Adidasa jest najlepszym, jaki kiedykolwiek
miałam - może ja noszę inne ubrania od testującej soby, ale mi nigdy nic nie
brudzi (tylko trzeba dosłownie pól minuty po aplikacji poczekać, aż się
wchłonie - może testująca Pani nakładała go zbyt dużo???) i nawet jak po
całym dniu idę wieczorem na siłownię lub wskakuję w domku na stepperek dalej
działa. Dla mnie SUPER!!!