Gość: Biju
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.01.05, 09:51
Czytam kolejne wątki o wypadających włosach a moim probelmem jest to, że są
one bardzo zniszczone. Ostatni raz farbowałam rok temu, kupiłam sobie
prostownicę ceramiczną za 300zł użyłam 3 razy i zrezygnowałam bo
stwierdziłam, że z moimi włosami jest coraz gorzej. Są całe połamane od
czubka głowy. Nie iem co się dzieje, używam "dobrych szamponów, jem witaminy
ze skrzypem, stosuje wax i co?? Z moimi włosami jest tak źle, że musze nosić
związane, zmuszona jestem również używać lakieru do włosów, bo połamane
końcówki "latają" we wszystkie strony. Włoski mam do ramion i wycieniowane,
po rozpuszczeniu przypominają siano a połamana końce sterczą na wszystkie
strony już nie jestem w stanie ułożyć ich.
czy możecie mi doradzić co robić, bo sama nie mam już sił...