23.04.06, 00:08
Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy są jakieś gabinety w Bydgoszczy, które
wykonują depilację laserem diodowym??
Obserwuj wątek
          • mama_martusi Re: BYDGOSZCZ 11.05.06, 07:28
            korzystam z tego gabinetu obok Nomi. rozczarowana jestem jedną wizytą podczas
            której użyto jakiegoś innego lasera. wg mnie efekt depilacji był żaden. ale
            przy usuwaniu włosków laserem diodowym wszystko było dobrze. zabiegi wykonuje
            bardzo sympatyczna i rozmowna pani, czas zlatuje wiec miło i szybko. koszt
            depilacji dość wysoki (1000 zł całe nogi). generalnie polecam. wiecej
            informacji znajdziecie na stronie www.dermest.pl
            • alealexa Re: BYDGOSZCZ 11.05.06, 13:14
              Dzięki wielkie za odpowiedź. A czy mogłabyś mi jeszcze coś powiedzieć o cenach?
              Interesują mnie nogi, bikini i pachy (cena jednego zabiegu). Czy są jakieś
              promocje? I jak wygląda sprawa bikini? Czy jest jedna cena obejmująca tak zwaną
              całość, czy na poszczególne partie są inne ceny?
              Dzięki jeszcze raz
              • mama_martusi Re: BYDGOSZCZ 12.05.06, 07:35
                O ceny trzeba pytać telefonicznie. Ale napiszę jak było w moim przypadku. Za
                same łydki płaciłam 400 zł. Za całe nogi 1000 zł. Wiem, że teraz jest promocja
                i za całe nogi + bikini i płaci się 1000 zł + 100 zł za zanieczulenie. Bikini
                obejmuje co tylko zechcesz. Można zażyczyc sobie wydepilowanie na zero.
                Pozdrawiam :)
    • olla31 Re: BYDGOSZCZ 20.05.06, 21:06
      Cześć dziewczyny! Nie wiem czy powinnam, ale odradzam depilację w gabinecie dr
      Urbanowskiego. Moja koleżanka kilka lat temu chodziła tam systematycznie przez
      ponad rok na depilację - wydawała za każdym razem połowę swojej pensji i
      efetków nie było widać prawie żadych - no może przez 2 tyg, jak włosy odrastały
      było ich trochę mniej.Miała robione hormony-wszystko w normie.Laser jej nie
      pomógł (może to był ten, z którego efektów nie była zadowolona również
      przedmówczyni - nie wiem).Ja chodzę do Galerii i jestem jak na razie zadowolona
      (2x-wąsik-po200zł).
      Mam również do Was 1 pytanie: Czy któraś z Was orientuje się, w którym
      gabinecie wykonują elektrolizę, i jak ten zabieg wygląda cenowo ???
      • mama_martusi Re: BYDGOSZCZ 22.05.06, 07:12
        tego lasera z którego byłam niezadowolna już nie ma, był tylko testowany ale
        jako że pacjentki narzekaly na bolesnośc zabiegów z niego zrezygnowano. tak
        więc zabiegi wykonywane sa laserem lightsheer (czy jakoś tak) w każdym razie
        diodowym. u mnie efekt po 3 zabiegach łydek był naprawdę świetny - myślę że
        usuniętych ok 90 proc włosków, a miałam je wyjątkowo gęste. teraz walczę z
        bikini i udami. jestem dzień po drugim zabiegu więc za wcześnie na ocenę
        skuteczności.
        pozdrawiam
            • iva1976 Re: BYDGOSZCZ 30.05.06, 22:08
              Ja podobnie jak olla31 nie jestem zadowolona z efektów depilacji
              przeprowadzonej w tym gabinecie kolo marketu Nomi. Pani owszem - bardzo miła i
              rozmowna, ale człowiek nie chodzi tam na pogaduchy tylko po to żeby pozbyć się
              problemu...
              • mama_martusi Re: BYDGOSZCZ 01.06.06, 07:11
                a ile miałaś zabiegów i na jaką część ciała?
                u mnie 3 zabiegi łydek wyeliminowały myslę że 80-90% bardzo intensywnego
                owłosienia. niestety nie tak łatwo jest usunąć tę resztę, ale na to byłam przez
                tę panią przygotowana.
                teraz walcze z bikini i udami. jestem po 2 zabiegach, włoski są w trakcie
                wypadania, więc jeszcze z miesiąc poczekam żeby zobaczyć efekt.
                tak więc generalnie jestem zadowolona a miłe i fachowe towarzystwo podczas tak
                długich ok 2 godzinnych zabiegów jest niewątpliwie istotne :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka