Dodaj do ulubionych

LASH EXPANSION MAYBELLINE???

IP: *.szwajcarska.pl 11.01.05, 21:31
Która z Was używa tego tuszu? Do jakich jest w ogóle rzęs? Czy warto go
kupić? Zawsze używałam MAX FACTOR ale teraz jest fajna promocja na MAYBELLINE
i może warto się skusić.
Obserwuj wątek
    • Gość: Misia Re: LASH EXPANSION MAYBELLINE??? IP: *.pronet.lublin.pl 11.01.05, 22:14
      ja uzywam i jestem bardzo zadowlona, kupilam go juz po raz 3. moim zdaniem jest
      to tusz raczej do delikatnego makijazu, ale mi akurat taki odpowiada:) bardzo
      ładnie wydłuża i nie skleja rzęs, dobrze się zmywa. ja go lubie bardzo:) a o
      jakiej promocji mowisz? bo ja nic nie widzialam:( jakis upust cenowy?
      • Gość: Inka_25 Re: LASH EXPANSION MAYBELLINE??? IP: *.szwajcarska.pl 12.01.05, 12:01
        Nie, nie upust cenowy tylko jak się kupi ten właśnie tusz i jeszcze jeden
        kosmetyk to dostaje się fajną torebkę, przynajmniej na zdjęciu wygląda fajnie.
        Ten tusz jest do delikatnego makijażu??? To nie bardzo mi się to podoba.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka