Gość: Inka_25 IP: *.szwajcarska.pl 11.01.05, 21:31 Która z Was używa tego tuszu? Do jakich jest w ogóle rzęs? Czy warto go kupić? Zawsze używałam MAX FACTOR ale teraz jest fajna promocja na MAYBELLINE i może warto się skusić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Misia Re: LASH EXPANSION MAYBELLINE??? IP: *.pronet.lublin.pl 11.01.05, 22:14 ja uzywam i jestem bardzo zadowlona, kupilam go juz po raz 3. moim zdaniem jest to tusz raczej do delikatnego makijazu, ale mi akurat taki odpowiada:) bardzo ładnie wydłuża i nie skleja rzęs, dobrze się zmywa. ja go lubie bardzo:) a o jakiej promocji mowisz? bo ja nic nie widzialam:( jakis upust cenowy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inka_25 Re: LASH EXPANSION MAYBELLINE??? IP: *.szwajcarska.pl 12.01.05, 12:01 Nie, nie upust cenowy tylko jak się kupi ten właśnie tusz i jeszcze jeden kosmetyk to dostaje się fajną torebkę, przynajmniej na zdjęciu wygląda fajnie. Ten tusz jest do delikatnego makijażu??? To nie bardzo mi się to podoba. Odpowiedz Link Zgłoś