Gość: as
IP: *.lubin.dialog.net.pl
20.06.02, 14:51
dziewczyny!czy ktorac z Was uzywala talko do ciala latem,bo niby ma wchlaniac
nadmiar wilgoci i skora dzieki temu ma byc sucha(tak przynajmniej pisza o
plynnym talku do ciala avonu),no i nabiera pudrowej konsystencji-ale czy to
widac na ciele.i czy nadaje sie na upaly i potliwosc calego ciala??a moze cos
jeszcze??dzieki!!!!