IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 16:01
Mam farbowane włosy na ciemny brąz, chciałabym zrobic sobie jaśniejsze
brązowe pasemka uda się i jak??
Obserwuj wątek
    • Gość: XtomekX Re: pasemka IP: 10.10.63.* 07.04.05, 18:04
      pasemka wyszły z mody wiek temu... :-)
    • Gość: Martynka Re: pasemka IP: 167.206.206.* 07.04.05, 18:34
      Nie wiem co rozumiesz przez pasemka
      - jesli zolto-pomaranczowe sa ok, to nie bedziesz miala problemu ze
      znalezieniem specyfiku - np.rozjasniacz z Joanny,
      Polecam Ci nowa farbe z L'oreala Colour Experte (36.30)
      www.perfumy.bizz.pl/exec.php?C=Sz2&S1=LINIA&ESID1=7013707
      Farbowanie dzieli sie na 2 etapy - najpierw na calosc wlosow nakladasz farbe,
      ktora bedzie stanowic baze koloru. Nastepnie na wybrane pasma nakladasz
      jasniejszy odcien. Dzieki temu efekt nie bedzie "plaski", jednokolorowy,
      Wlosy wygladaja bardziej naturalnie - no i masz delikatny balejaz.
      Ale moze zalezy ci na na wyrazistym efekcie.
    • Gość: ona1717 Re: pasemka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 19:17
      W takim razie co jest modne??
      • Gość: XtomekX Re: pasemka IP: 10.10.63.* 07.04.05, 19:56
        na pewno nie pasemka... :-) toz to wiochą kisi :-)
    • Gość: karolka Re: pasemka IP: *.aster.pl 07.04.05, 19:34
      radze Ci idz do fryzjera. te domowe zestawy do pasemek...katastrofa. nameczysz
      sie, pasemek nie zobaczysz, a moze i ciekawy kolo wyjsc. Ja tak mialam, wyszlam
      pomaranczowa, rowniotko. Warto wybrac salon z dobrymi kosmetykami, potrafia
      niezle zniszczyc wlosy. Znam jeden ale w Krakowie. Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka