Dodaj do ulubionych

2 dni bez smarka

19.10.13, 10:43
Tyle wytrzymał.
W poniedziałek poszedł do przedszkola, w środę już glut.
Codziennie chodzimy grać w piłkę (w przedszkolu nie wychodzą, w głowie mi się to nie mieści, jak był w żłobku to 2 razy dziennie wychodzili), więc argument że nie wietrzony odpada.
Już bym wolała, żeby raz na jakiś czas miał zapalenie oskrzeli, niż ten ciągły katar i fochy przedszkolanek.
Obserwuj wątek
    • beliska Re: 2 dni bez smarka 19.10.13, 11:13
      Moja poszła po chorobie i w tym samym dniu katar. Nawet pytałam wychowawce, czy tylko ona tak ma, bo dziwne bardzo to jest. Nie tylko ona, podobno norma. Problem tylko, że te wieczne katary w koncu schodzą niżej na drogi oddechowe, zatoki wiecznie zawalone i nie wiadomo, jak z tym walczyć. Od 2wrzesnia dni bez kataru u nas było bodaj 6 wliczając dni po chorobie i antybiotyku, który przegnał minn. katary wszelkie. Science fiction jak dla mnie.
    • magdalenka79k Re: 2 dni bez smarka 19.10.13, 18:35
      Mój tez tak ma tzn. katar już od miesiąca. W miedzyczasie leczony sterydami do nosa, maścią z antybiotykiem i dalej ma katarek. Osobiście posłałabym go do przedszkola normalnie bo jak dla mnie zdrowy ale niestety musiałam go zabrać "bo będzie zarażał inne dzieci" i tak siedzi juz 3 tygodnie. W pon ide do lekarza niech mu zrobią posiew z nosa, te posiewy rzadko wychodzą + , jak nic nie wyjdzie to mi będą mogły nadmuchać w przedszkolu bo juz mam dosyć...
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka