Gość: Misiaczek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.04.05, 14:30
Hej dziewczyny...ja od 3 dni pracuje nad swoja sylwetka z ćwiczeniami na uda
i posladki Pilates Winsor. Na razie wiekszych efektów nie widze, ale tez i
nie wymagam:). Czy któras z Was ćwiczy juz od dłuższego czasu? A moze chodzi
na profesjonalne zajecia do jakiegos klubu? Czy efekty po dłuzszym i
systematycznym treninu sa na prawde takie dobre?
Z góry dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Misiaczek