15.07.02, 18:52
i jeszcze to: urzadzonko, polaczone jakby dwa pedaly, rozne ustawienia oporu,
i tak czlowiek chodzi w miejscu. to ma poprawic miesnie nog, ud i pupy.
Czy macie moze jakies doswiadczenia?
Obserwuj wątek
    • Gość: Margotka Re: Steper? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.07.02, 19:02
      kotmanka napisała:

      > i jeszcze to: urzadzonko, polaczone jakby dwa pedaly, rozne ustawienia oporu,
      > i tak czlowiek chodzi w miejscu. to ma poprawic miesnie nog, ud i pupy.
      > Czy macie moze jakies doswiadczenia?

      Cwiczylam jakis czas na steperze, ale strasznie bolaly mnie stawy kolanowe.
      Znacznie lepszy efekt osiagnelam uczeszczajac na aerobic i stretching -
      naprawde miesnie zaczely sie ladnie profilowac :)
      Mysle, ze steper to nieco przereklamowane urzadzenie jesli chodzi o modelowanie
      sylwetki, mozna go potraktowac jako spalacz kalorii i uwazac na stawy.
      Zaskoczylo mnie za aerobiku i stretchingu jak bardzo instruktorka pilnuje, zeby
      nie obciazac stawow.
      Poza tym lepiej ksztaltowac cala sylwetke, a nie tylko dolne partie :)

      Pozdrawiam
      Margotka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka