kotmanka 15.07.02, 18:52 i jeszcze to: urzadzonko, polaczone jakby dwa pedaly, rozne ustawienia oporu, i tak czlowiek chodzi w miejscu. to ma poprawic miesnie nog, ud i pupy. Czy macie moze jakies doswiadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Margotka Re: Steper? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.07.02, 19:02 kotmanka napisała: > i jeszcze to: urzadzonko, polaczone jakby dwa pedaly, rozne ustawienia oporu, > i tak czlowiek chodzi w miejscu. to ma poprawic miesnie nog, ud i pupy. > Czy macie moze jakies doswiadczenia? Cwiczylam jakis czas na steperze, ale strasznie bolaly mnie stawy kolanowe. Znacznie lepszy efekt osiagnelam uczeszczajac na aerobic i stretching - naprawde miesnie zaczely sie ladnie profilowac :) Mysle, ze steper to nieco przereklamowane urzadzenie jesli chodzi o modelowanie sylwetki, mozna go potraktowac jako spalacz kalorii i uwazac na stawy. Zaskoczylo mnie za aerobiku i stretchingu jak bardzo instruktorka pilnuje, zeby nie obciazac stawow. Poza tym lepiej ksztaltowac cala sylwetke, a nie tylko dolne partie :) Pozdrawiam Margotka Odpowiedz Link Zgłoś