pannda
21.06.05, 18:30
Dziewczyny poradźcie, gdzie skutecznie i bezpiecznie udać się na ten zabieg w
Wwie. Tak, żeby ani nie mieć "żółtka", ani zniszczonych włosów tylko
platynowy kolor :) Jakieś profesjonalne miejsce..
i cenę jak znacie na długie włosy :)
Gdzieś przeczytałam też o jakimś zabiegu L'Oreala - Platinum czy jakoś tak.
Może któraś próbowała? Dzięki!