monika_04 13.09.05, 10:41 Uważam ze jest super. Po wykorzystaniu próbki zauważyłam, że zmarszczki (na razie mam mimiczne) rzeczywiście się wygladzają. Skóra jest bardzo gładka i w przyjemniejsza w dotyku. Jestem ciekawa czy macie inne spostrzeżenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasia Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.05, 11:54 Zalozylam taki sam watek, ale nikt nie odpowiedzial:) Ja jestem zachwycona tym kremem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liselle Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: 193.201.167.* 13.09.05, 12:24 Cześć dziewiczynki:) A ile macie lat? Przepraszam ze pytam, ale sama myślę o tym kremiku tylko nie wiem czy nie jestem za młoda:):P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.05, 12:37 Ja mam 29. Skora mieszana, mocno przetluszczajaca. Wkleje tu, co napisalam o tym kremie juz wczesniej w swoim watku: Na forum Avonu jest watek swiadczacy o tym, jak bardzo kontrowersyjny to krem :) Niektore Dziewczyny twierdza, ze zapach je odrzuca, ze kolor nie taki.. A mi sie ten krem bardzo spodobal (mialam probke) i zamierzam go sobie zamowic. Owszem, zapach specyficzny:), taki ziolowo - kawowy, przypuszczam, ze nie wszystkim przypadnie do gustu, ale ja wole takie smrodki od perfum w kremach. No i musze powiedziec, ze krem jest bardzo mily w uzyciu, mam tlusta skore, a on sie pieknie wchlania, nie zostawia tlustej warstwy i jeszcze rano buzia wyglada calkiem ok, tzn nie jest nadmiernie przetluszczona. Wydaje mi sie, ze zauwazylam tez lekkie ujedrnienie, choc uzywalam go jedynie przez 5 dni. W najnowszym Twoim Stylu jest probka tego kremu - bardzo sie ucieszylam. Jest tez probka L'Oreala, Revitalift Double Lifting, ale dla mnie sie nie nadaje - kompletnie - nie wchlania sie, zostawia lepka warstewke. Planuje kupic tego Alternativa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liselle Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: 193.201.167.* 13.09.05, 13:34 No właśnie:0 Ja też ma przetłuszczająca się mordkę. Z jednej strony to cieszy, bo wolniej zmarszczki się tworza, no ale z drugiej to pryszczyki i takie tam ..pochodne:) No ale jak tak pięknie się wchłania to i ja może się skuszę. I nawet teraz to chyba promocja w tym nowym katalogu Avonu jest. Ale najpierw kupię sobie ten Twój Styl i wypróbuję sampelka:) Tak na wszelki wypadek. Żeby nie wydawac kaski na niewiadomą:) Dziękuję i moooocno pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.05, 13:48 W kat.11 jest ten krem za 79.90 plus zegarek (a gdzies wyczytalam, ze w 12 bedzie z portfelem), ale mi moja konsultantka wkleila karteczke z cena.. 50pln! Heh.. Zuzyje jeszcze te druga probeczke z TS, zeby sprawdzic, czy nadal bede z niego zadowolona i jesli bede, to kupuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cassis Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: *.gov.pl 13.09.05, 14:10 Tu oferty z Allegro: www.allegro.pl/search.php?string=Anew+Alternative&category=1435&description=1&country=1 Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative 13.09.05, 14:04 W moim Twoim Stylu ;) jest tylko próbla Loreala i Vichy. Hmm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.05, 14:24 Hmm.. a reklama Alternativa jest (str.67)? Ja mam probki i L'Oreala, i Vichy Normaderm i Alternativa! Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative 13.09.05, 14:13 Ja mam 30 lat i stwierdziłam że pora bym wzięła się za siebie. Też mam cerę mieszaną dlatego lubię kremy dobrze wchłaniajace się. Co do koloru i zapachu- to jest tak, że klientki rzeczywiście wolą kremy białe o ładnym delikatnym zapachu ale to tylko kwestia marketingowa. Kolor i zapach nie decydują o działaniu ale o naszym pierwszym wrażeniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Nowy krem Avonu- Anew Alternative IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.05, 14:31 Jak juz napisalam, ja nawet wole zapachy "apteczne" w kremach. Mam do nich wieksze zaufanie Odpowiedz Link Zgłoś