30.11.05, 22:57
Znalazłam ostatnio taką odżywkę, jednak jest dość droga-powiedzcie czy warto?
niestety nie mam czasu sprawdzac wątków więc przepraszam jeśli się powtarzam.
Nie chciałabym kupować nic w ciemno zwłaszcza że dla mnie to jest spora kwota.
Jakie włosy są po niej?
Obserwuj wątek
    • mag-ia Re: WAX 01.12.05, 15:51
      Na ten temat było miliardy wątków, wyszukanie zajmie Ci mniej czasu, niż
      czekanie, aż zbierzesz odpowiednią ilość opinii, żeby to było wiarygodne.
      Zresztą nie wiem, czy ktoś jeszcze podejmie dyskusję; temat jest wywałkowany
      wdłuż i wszerz.
      • driadea Re: WAX 02.12.05, 02:12
        Wax jest swietny, rzeczywiscie, polecam wyszukiwarkę.
        Ale dlaczego piszesz, ze droga??? Ja za duże (480g) pudło płaczę 26 złotych, a
        wystarcza to na ho ho! Moim zdaniem to jedna z najtańszych i rzeczywiscie
        najlepszych odżywek.
        • tween_peaks Re: WAX 03.12.05, 17:10
          driadea napisała:

          > [...] Ja za duże (480g) pudło płaczę 26 złotych [...]

          Więc jednak jest drogo skoro "płaczesz" przy wydawaniu 26 zł za odżywkę:-)
          Pozdrawiam.
    • oksana.zarewicz Re: WAX 04.12.05, 22:18
      Wiele osób na tym forum chwaliło tę odżywkę. Ale czy okaże się ona pomocna dla
      ciebie, musisz sama się przekonać. Jest to jednak kwestia indywidualnej
      odpowiedzi na preparat.
      Oksana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka