marghot
24.10.02, 12:31
Powiedzcie mi, jaki odcień pudru stosujecie. Czy jest on ciemniejszy cz może
jaśniejszy od koloru podkładu; tej samej firmy czy innej.
Osttnio mam wrażenie, że upodabniam się po maejkapie do japonki (używam
sypkiego pudru transparentnego).
Pozdr