Dodaj do ulubionych

Odcień pudru

24.10.02, 12:31
Powiedzcie mi, jaki odcień pudru stosujecie. Czy jest on ciemniejszy cz może
jaśniejszy od koloru podkładu; tej samej firmy czy innej.
Osttnio mam wrażenie, że upodabniam się po maejkapie do japonki (używam
sypkiego pudru transparentnego).
Pozdr
Obserwuj wątek
    • nenne Re: Odcień pudru 24.10.02, 12:35
      Mam jasną cerę, stosuję: MF Creme Piff 5 Translucent, Bourjois Clair Rose 32 i
      Luminelle YR Transparentny. Wszystkie prasowane, wszystkie się kończą. jednak
      mam wrażenie że ten YR jest za ciemny jak na transparentny, podobnie MF. Z
      kolei B. jest za różowy...Uzywałam MF Light'n'Gay 85, na twarzy bardzo jasny
      ale też z odcieniem różu, trochę nienaturalny wygląd nadawał.
      • marghot Re: Odcień pudru 24.10.02, 12:47
        Ja mam podkład Equalizer, EL kolor 01 a na to puder sypki Clinique,
        Transparentny i jakoś tak mi blado :(
    • amelia_ Re: Odcień pudru 27.10.02, 01:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka