Gość: triss IP: proxy / *.markom.krakow.pl 09.12.02, 17:27 czy jest u nas [szczególnie chodzi mi o kraków] dostepna mascara sensitive Lumene? i jesli tak , to czy ktos używał? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moni_citroni Re: tusz LUMENE 09.12.02, 17:38 Ja uzywalam tuszu lumene, ale teraz nie pamietam jakiego.Mozliwe, ze byl to sensitiv. Nie polecam - moze i ladnie podkreslal rzesy ale lubil sie rozmazywac..Kiedys w nim zasnelam i po obudzeniu zobaczylam w lustrze pande ;-) Odpowiedz Link Zgłoś