Dodaj do ulubionych

tusz LUMENE

IP: proxy / *.markom.krakow.pl 09.12.02, 17:27
czy jest u nas [szczególnie chodzi mi o kraków] dostepna mascara sensitive
Lumene? i jesli tak , to czy ktos używał?
Obserwuj wątek
    • moni_citroni Re: tusz LUMENE 09.12.02, 17:38
      Ja uzywalam tuszu lumene, ale teraz nie pamietam jakiego.Mozliwe, ze byl to
      sensitiv. Nie polecam - moze i ladnie podkreslal rzesy ale lubil sie
      rozmazywac..Kiedys w nim zasnelam i po obudzeniu zobaczylam w lustrze pande ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka