Dodaj do ulubionych

WŁOSY - pomocy !!!

IP: *.asternet.pl / 10.0.0.* 19.01.03, 12:56
Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre produkty do pielęgnacji (szampon,
odżywka, maseczka) i stylizacji (pianka, lakier) moich włosów. Włosy przy
skórze się przetłuszczają i w dodatku mam suchy łupież a na końcach są suche.
Zastanawiam się nad produktami firm: Joanna, Ziaja, Timotei, Palmolive,
Schauma, Bielenda itd. Jednak nie wiem co wybrać. Dlatego proszę o pomoc.
Z góry wszystkim dziękuję za pomoc!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: pink Re: WŁOSY - pomocy !!! IP: *.asternet.pl / 10.0.0.* 20.01.03, 12:17
      Dokładnie mam taki sam typ włosów, dlatego podciągam wątek!!!
      • drzazga1 Re: WŁOSY - pomocy !!! 20.01.03, 19:32
        Na początek spróbuj szamponu Ziaji przeciwłupieżowego z czarną rzepą. Jest
        delikatny i nie powinien zbytnio zmaltretować Ci końcówek - np.Nizoral jest
        skuteczny, ale dość mocno przesusza.
        Odżywki nakładaj parę cm od skóry głowy.
    • Gość: Monika Re: WŁOSY - pomocy !!! IP: 195.205.30.* 20.01.03, 19:44
      Ja płuczę włosy po myciu przegotowaną wodą z dodatkiem soku cytrynowego. Są
      wtedy puszyste a kwaśny odczyn zwalcza łupież. Polecam ci też płukanie głowy po
      wodą z odrobiną "żelu" przecedzonego z ugotowanego siemienia lnianego. Działa
      jak odżywka bez spłukiwania, włosy są "śliskie" i błyszczące.
      Pozdrawiam
      Monika
      • Gość: Magda Re: WŁOSY - pomocy !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.03, 12:36
        Moniko, czy żel z siemienia lnianego, o którym wspominasz, nie usztywnia
        zanadto włosów, mam wielką ochotę spróbować:) Przyznam, iż nie słyszałam o
        takiej płukance, wiem jednak, ile cudowności może zdziałać siemię lniane.

        Pozdrawiam,
        Magda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka