julita-73
23.01.03, 23:28
Ojejku, już się nie mogę doczekać, moje ukochane przyjaciółki ze stolycy
urządzają sabacik.Na pewno, kurde przyjadę, muszę je wszystkie zobaczyć
zwłaszcza Roodą,Agulkę i Annexę,może dostanę od Anexxy jakiś kosmetyk za
darmo.No i Warszawę zobaczę, warszawskie lokale,sklepy- one takie bywałe w
świecie na pewno mnie oprowadzą.Męża i dzieciaka wyślę do teściowej,a sama
pojadę do nich.Kurde, już przebieram nóżkami, no nie mogę- chyba się osram ze
szczęścia.
Julita 73