Dodaj do ulubionych

fajna mascara - poradzcie

IP: *.goclaw.sdi.tpnet.pl 27.01.03, 12:13
kupilam sobie Volume Mascara Shiseido i jestem baardzo niezadowolona.
Kolorek w porzadku (brazowo-czarny), ale zlepia, nie wydluza, nie podkreca -
efekt mniej wiecej jak po byle jakim rimmelu czy maybelline, a kosztuje
kilka razy wiecej.
Moze zna ktos jakas naprawde ewelacyjna maskare?
Obserwuj wątek
    • nieszenka Re: fajna mascara - poradzcie 27.01.03, 12:49
      Gość portalu: vampirelka napisał(a):

      > kupilam sobie Volume Mascara Shiseido i jestem baardzo niezadowolona.
      > Kolorek w porzadku (brazowo-czarny), ale zlepia, nie wydluza, nie podkreca -
      > efekt mniej wiecej jak po byle jakim rimmelu czy maybelline, a kosztuje
      > kilka razy wiecej.
      > Moze zna ktos jakas naprawde ewelacyjna maskare?

      Ja miałam Curl maskara Shiseido i też się troszkę zawiodłam. Tusz jest w sumie
      zwyczajny, troszkę wydłuża i podkręca;
      niedawno kupiłam Lancome Magnificils i jestem jak na razie zadowolona.
      Przyznam, ze nie miałam jeszcze takiego tuszu. Wyraźnie pogrubia i podkręca
      rzęsy, (oko staje się takie większe),nie osypuje się i nie rozmazuje. Przy
      nakładaniu, na szczęście, nie nabiera się za dużo tuszu.
      • moni_citroni Re: fajna mascara - poradzcie 27.01.03, 12:58
        Ja zawsze i wszedzie polecam Volumissime x4 Loreala. Pogrubia, podkreca,
        wydluza, nie osypuje sie. Mialam wersje wodoodporna i zwykla, obie sa bardzo
        dobre i wytrzymuja deszcz. Skuszona promocyjna cena kupilam Flextencils
        Lancome, ale uzywam go rzadko. Nie wiem czy ten typ tak ma, czy nie, ale
        szczoteczka jest troche dziwna (jakby uszkodzona). Uzywam go czasem, bo daje
        fajny efekt. Ale uwazam, ze Loreal jest najlepszy.
        • Gość: just100 Re: fajna mascara - poradzcie IP: 213.17.180.* 27.01.03, 14:02
          są gusta i guściki ale mi ten tusz nie odpowiada.

          pozdrawiam :))))
          • moni_citroni Re: fajna mascara - poradzcie 27.01.03, 19:09
            Pewnie :-) Nie kazdemu musi odpowiadac to, co jest dobre dla mnie ;-)

            tez pozdrawiam
      • Gość: Luloo Tylko Max Factor IP: *.mac.pl 28.01.03, 16:43
        Przyznam, ze jestem posiadaczka dlugaśnych rzęs. Ale nie mam preferencji co do
        tego czy tusz ma wydluzac czy pogrubiac. Jednak zawsze wracam do MAX Factora,
        potestowaniu Avonu (A fe!). każdego uzywam przynajmniej 9 - 10
        miesiecy,ostatnio Lashfinity (bardzo wodoodporny). Jest super.
    • Gość: Myszka Mil Re: fajna mascara - poradzcie IP: *.gazetaolsztynska.pl 27.01.03, 13:11
      Gość portalu: vampirelka napisał(a):

      > kupilam sobie Volume Mascara Shiseido i jestem baardzo niezadowolona.
      > Kolorek w porzadku (brazowo-czarny), ale zlepia, nie wydluza, nie podkreca -
      > efekt mniej wiecej jak po byle jakim rimmelu czy maybelline, a kosztuje
      > kilka razy wiecej.
      > Moze zna ktos jakas naprawde ewelacyjna maskare?

      Ja polecam 2000 kalorii Maxa Factora. REWELACJA. Poza tym, że
      nie skleja rzęs, pogrubia je i maksymalnie wydłuża, to
      jest dosyć tani (ok. 40 zł). Jest także wydajny.
      Przez 2 lata używałam Longuide Loreala i też byłam
      zadowolona :)

      Natomiast bardzo zawiodłam się na Lash Architekt Loreala.
      Kruszył się, potwornie sklejał rzęsy już po pierwszym
      pociągnięciu, więc ładne pomalowanie rzęs graniczyło z
      cudem.

      Pozdrawiam :)
    • Gość: Kasia Re: fajna mascara - poradzcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.03, 13:34
      Mnie osobiscie bardzo odpowiada Longitude L'Oreal. Mialam juz kilka tuszow
      selektywnych marek i w porownaniu z nimi Longitude wypada rewelacyjnie.
      • Gość: mk Pierre Rene IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 28.01.03, 12:29
        Najlepszy dla mnie tusz to Pierre Rene - srebrne opakowanie- nie wiem jaki to
        ale kupuję tylko ten - cena około 14 zł.
        • Gość: słoneczko Re: Pierre Rene IP: *.unitron.lublin.pl / 192.168.3.* 28.01.03, 22:25
          Gość portalu: mk napisał(a):

          > Najlepszy dla mnie tusz to Pierre Rene - srebrne opakowanie- nie wiem jaki
          to
          > ale kupuję tylko ten - cena około 14 zł.
          bleeee....ja mam uczulenie na pierre rene...takze nie polecam...
    • annika_vik Re: fajna mascara - poradzcie 28.01.03, 13:13
      Ok, oto spis fajnych mascar wg mnie:
      1. Maximeyes Dior, koszt ok. 110 zł
      2. Intensifique L'Oreal, ok. 50 zł
      3. Applause, Sadrena, ok. 14 zł (i bardzo polecam)
      4. Amplicils Lancome, 115 zł
      5. Bourgois Mascara Volume (nie jestem pewna pisowni, przepraszam za błędy!)

      zdecydowanie, absolutnie nie i trzymać się z daleka:
      1. 3D Lash Architect L'Oreal (badziewie za gruba forsę)
      2. Longtitude L'Oreal (kosztuje sporo, a jedynie pokrywa rzęsy kolorem,
      uprzednio je porządnie sklejając)
      3. Bourgois mascara "teatralna", podwójna (o, musza noga!)

      Ze względu na cenę i jakość najbardziej polecam Intensifique L'Oreala.

      Pozdrowionka
      Annika
      • Gość: Fa Re: fajna mascara - poradzcie IP: 62.148.95.* 28.01.03, 13:21
        Polecam zdecydowanie mascarę YSL -faux cils . Robi wszystko o czym marzysz...
        kosztuje ponad sto...Tańsze i bardzo dobre są :
        -Max Factor -2000 calorie
        -Pupa - wydłużający
        • agul1 Re: fajna mascara - poradzcie 28.01.03, 13:44
          Definicils lancoma - dla mnie najlepsza - pięknie wydłuza, nie osypuje się,
          trzyma się pięknie przez cały dzień.
          Natomiast na wieczór lubię Flextencils bo z kolei ładnie pogrubia i robi taki
          lekko teatralny look.
          Obydwie ok. 100zł, ale naprawdę warto.
    • Gość: Eilen Re: fajna mascara - poradzcie IP: router:* / 10.2.17.* 29.01.03, 14:02
      Moje top 4 to (bez kolejności) :
      -wszystko Lancome'a - chociaż rzęsy są po nich troszeczkę zbyt sztywne
      -Volumissime x 4 L'Oreal
      -Lash Expansion Maybelline
      -2000 Calories Max Factor
      • Gość: CHA-HA Re: fajna mascara - poradzcie IP: 195.117.68.* 29.01.03, 19:51
        ja mam sklep ,kosmetyczny,i w ofercie posiadam tusze dobrych firm, których
        sprzedaję ok.10% i 90$ w cenie od 5-15,-zł /taka jest potrzeba mojego rynku/
        i kupuje u mnie dziewczyna tusz za 5,- zł brutto i zadaje mi pytanie:
        A CZY ON JEST DOBRY? i czasami w chwilach złego nastroju mam ochotę .........
        pozdr. CHA CHA
        • moni_citroni Re: fajna mascara - poradzcie 30.01.03, 14:40
          Nie przejmuj sie, niestety takie sa teraz czasy. Ludzie nie maja kasy, wiec
          chcieliby kupowac rzeczy tanie ale dobre ;-) Jak dziewczyna pyta, czy tusz za
          5zl jest dobry, to mow prawde - nie uzywalas, ale sie swietnie sprzedaje.
    • Gość: saskia Re: fajna mascara - poradzcie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.03, 14:17
      Definicils Lancome!!wydluza baaaardzo,ale przede wszystkim pieknie uklada rzesy
      w firanki,na dlugo-osypywanie zadne w porywach do mnimalnego poznym
      wieczorem,po calym dniu...aha-efekt jest wyrazisty,na pewno nie z gatunku
      bardzo naturalnych,ale tez nie teatralny,czy tez lalkowaty...trzeba tez dojsc
      do wprawy w nakladaniu-spokojnie i cierpliwie,bo stosunkowo dlugo zasycha-a
      rzesy sa dluuugie i rozczesane:)
      • Gość: femme Re: fajna mascara - poradzcie IP: 62.148.95.* 30.01.03, 14:39
        O tak -Sakia ma rację. Zapomniałam o Definicils, bo zmieniałam torebkę i na
        parę miesięcy zapomniało mi się o tym rewelacyjnym tuszu ( miałam inne ).
        Dzisiaj ocknęłam się i... co za tusz!!! Co za oko ! Pięknie wydłuża, rozdziela,
        podkreśla ...Tylko tak jak Saskia pisze trzeba cierpliwie malować czekając na
        przeschnięcie poprzednich warstw.
    • Gość: Katt19 Re: fajna mascara - poradzcie IP: *.czarnkow.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 14:34
      Mam fioła na punkcie tuszów do rzęs,tzn. mam bardzo duże wymagania i jestem
      wybredna.Obecnie mam podkręcający tusz do rzęs z ORIFLAME,(KOLOR FAJNY, BO
      BRĄZOWO-CZARNY, ale jak dla mnie nie zdaje egzaminu,zawiodłam się. Teraz już
      wiem, że nie ma lepszego niż MAXFAKTOR-DRAMATIC LOOK. Używałam go wcześniej i
      byłam zadowolona.Nie skleja rzęs,od razu je wydłuża i jak się chce to też
      podkręca,tzn. ja trzymam szczoteczkę tak, by je podwinął.Ma też fajną
      szczoteczkę-nie za duża i nie za mała, np. z AVON-u mają wielkie szczoteczki i
      tylko 6 ml :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka