annkier 27.06.06, 10:35 posmarowałam sie samoopalaczem, niestety zrobiły sie zacieki na łydkach i piętach, co zroić żeby się ich pozbyc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justy1 Re: samoopalacz- pomocy 27.06.06, 11:50 długa kąpiel zakończona szorstkim, np. solnym peelingiem Odpowiedz Link Zgłoś
zizimna Re: samoopalacz- pomocy 15.07.06, 19:45 nie schodzi wam ten samoopalacz tak brzydko?mimo tego ze sie smaruje nim regularnie, tak co 3. dzień, po jakimś czasie zaczyna schodzic. i wygląda to naprawdę małoestetycznie. jak podtrzymać te opalnizne i uniknać białyh plam? nie wolno robić peelingu? baardzo proszę,pomozcie. Odpowiedz Link Zgłoś
tonieja77 Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 15:55 przed nałożeniem samoopalacza: 1.dokładny peeling,zwłaszcza łokcie i kolana!! 2.balsam nawilżający 3.po jakimś czasie(kiedy balsam sie wchlonie)nakładamy samoopalacz bardzo dokładnie...no moze nie na piety(ja nie nakładałam nigdy:)) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
eversun Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 17:46 Dokladnie peeling to podstawa, przed nakaldaniem samoopalacza jak i po-regularnie zeby nie pozostawal efekt "zdziearnia sie naskorka" Sam kolor po samoopalaczu nie bedzie przeciz sie trzymal wiecznie! schodzi razem z naskorkiem ktory tez sie luszczy bo to jest normalne zachowanie skory. A jesli chodzi o kwestie stosowania samoopalacza to nie tylko wystarczy starannie go rozprowadzic to jeszcze poczekac az sie wchlonie bo inaczej pojkawiaja sie smugi. sa dostepne samoopalacze ktore nie wymagaja stosowania dodatkowego balasamu nawilazjacego i nie pozostawiaja tego chrakterysrtcznego dla samoopalaczy zapachu na skorze np. czekoladowy Choco Self Tanner Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 18:53 peeling czasami nie wystarcza, polecam bardzo szorstką gąbkę - zarówno do usunięcia plam, jak i przed nałożeniem samoopalacza. - Forum Nu Skin Salonik kosmetyczny Zanim zapytasz... Odpowiedz Link Zgłoś