Dodaj do ulubionych

samoopalacz- pomocy

27.06.06, 10:35
posmarowałam sie samoopalaczem, niestety zrobiły sie zacieki na łydkach i
piętach, co zroić żeby się ich pozbyc?
Obserwuj wątek
    • maggi9 Re: samoopalacz- pomocy 27.06.06, 10:36
      peeling plus sok z cytryny
    • iskierka4 Re: samoopalacz- pomocy 27.06.06, 11:13
      peeling
    • justy1 Re: samoopalacz- pomocy 27.06.06, 11:50
      długa kąpiel zakończona szorstkim, np. solnym peelingiem
    • zizimna Re: samoopalacz- pomocy 15.07.06, 19:45
      nie schodzi wam ten samoopalacz tak brzydko?mimo tego ze sie smaruje nim
      regularnie, tak co 3. dzień, po jakimś czasie zaczyna schodzic. i wygląda to
      naprawdę małoestetycznie. jak podtrzymać te opalnizne i uniknać białyh plam?
      nie wolno robić peelingu? baardzo proszę,pomozcie.
      • tonieja77 Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 15:55
        przed nałożeniem samoopalacza:
        1.dokładny peeling,zwłaszcza łokcie i kolana!!
        2.balsam nawilżający
        3.po jakimś czasie(kiedy balsam sie wchlonie)nakładamy samoopalacz bardzo
        dokładnie...no moze nie na piety(ja nie nakładałam nigdy:))
        pozdrawiam!
        • eversun Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 17:46
          Dokladnie peeling to podstawa, przed nakaldaniem samoopalacza jak i
          po-regularnie zeby nie pozostawal efekt "zdziearnia sie naskorka" Sam kolor po
          samoopalaczu nie bedzie przeciz sie trzymal wiecznie! schodzi razem z naskorkiem
          ktory tez sie luszczy bo to jest normalne zachowanie skory.
          A jesli chodzi o kwestie stosowania samoopalacza to nie tylko wystarczy
          starannie go rozprowadzic to jeszcze poczekac az sie wchlonie bo inaczej
          pojkawiaja sie smugi.
          sa dostepne samoopalacze ktore nie wymagaja stosowania dodatkowego balasamu
          nawilazjacego i nie pozostawiaja tego chrakterysrtcznego dla samoopalaczy
          zapachu na skorze np. czekoladowy Choco Self Tanner
    • justa_79 Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 18:53
      peeling czasami nie wystarcza, polecam bardzo szorstką gąbkę - zarówno do
      usunięcia plam, jak i przed nałożeniem samoopalacza.
      -
      Forum Nu Skin
      Salonik kosmetyczny
      Zanim zapytasz...
    • yoma Re: samoopalacz- pomocy 16.07.06, 19:57
      Glancpapier, pumeks i czas...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka