05.02.03, 10:34
Ok. miesiac temu rozpoczelam kuracje Differinem. I sama nie wiem, co sadzic o efektach... Niby jest troszke lepiej,
ale moja skora jest dosc podrazniona. W zwiazku z tym mam pytanie: czy ktoras z Was uzywala, lub uzywa
Differinu, jak wrazenia? No i czy u Was tez wystapily podraznienia, jak z pielegnacja etc.

Mam 26 lat i nagle, pd wplywem stresu chyba, pojawily mi sie wypryski na twarzy, ogromne, bolace, tfu...
Obserwuj wątek
    • nenne Re: Differin 05.02.03, 14:23
      Mnie Differin wyleczył z paskudnego wysypu krost, ale to trwało z miesiąc i
      przez ten czas moja twarz wyglądała niefajnie, wszystkie podskórne grudki
      zostały wyciągnięte na wierzch. Teraz jest OK, stosuję go raz na parę dni.
      Musisz być cierpliwa, stosować go raczej na noc, broń boże pod makijaż. Zresztą
      pewnie przepisał Ci go dermatolog, więc wiesz co robić.
      • Gość: ala Re: Differin IP: 62.233.139.* 05.02.03, 14:39
        pytanie-czy differin jest na recepte? ile kosztuje?zluszcza sie skora-czy jest
        jakis inny efekt (procz wyciagania krostek na wierzch)? a co z przebarwieniami
        po starych krostkach- pomaga?
        dzieki za odpowiedz, ala
      • agat_ka Re: Differin 05.02.03, 14:50
        differin jest na recepte. nie pamietam, ile kosztuje, sorki...
        uzywam na noc. od miesiaca... no, jest lepiej, nieco lepiej. zmierza ku lepszemu najwyrazniej ;-)
        Nenne! a co z pielegnacja na dzien? uzywalas tego, co zawsze, czy moze jakis specyfikow lagodzacych... bo mnie
        po prostu piecze skora! po miesiacu stosowania powinna sie juz przyzwyczaic (chyba)...
        • daise_dee Re: Differin 05.02.03, 15:23
          differin mozna kupic bez recepty. Ja w kazdym razie zawsze kupuje bez, i od
          dermatologa nie dostaje recet.

Jesli masz tak podrazniona twarz, moze odstaw na kilka dni, ponatluszczaj,
          ponawilzaj. Potem stosuj co 2-3 dni. Moze masc jest dla Ciebie za silna.
          • meggi-d Re: Differin 06.02.03, 20:54
            daise_dee napisała:

> differin mozna kupic bez recepty. Ja w kazdym razie zawsze kupuje bez, i od
            > dermatologa nie dostaje recet.

Mam do Ciebie pytanie. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, to proszę napisz, w
            której aptece mozna dostać Differin bez recepty.
            • daise_dee Re: Differin 06.02.03, 21:32
              meggi-d napisała:

> Mam do Ciebie pytanie. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, to proszę napisz, w
              > której aptece mozna dostać Differin bez recepty.

ostatnio kupowalam na Nowym Swiecie, na przeciwko Empiku.
              Ale wydaje mi sie, ze prawie we wszystkich:)
              • meggi-d Re: Differin 06.02.03, 23:10
                daise_dee napisała:

> ostatnio kupowalam na Nowym Swiecie, na przeciwko Empiku.
                > Ale wydaje mi sie, ze prawie we wszystkich:)

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, bo już wiem w której aptece zrobię zakupy.
                Pytałam o differin w dwóch aptekach w obrębie dzielnicy Praga Południe i
                otrzymałam odpowiedź, że jest tylko na receptę.
                Przesyłam pozdrowienia

Meggi
                • daise_dee Re: Differin 06.02.03, 23:43
                  meggi-d napisała:

> Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, bo już wiem w której aptece zrobię zakupy.
                  > Pytałam o differin w dwóch aptekach w obrębie dzielnicy Praga Południe i
                  > otrzymałam odpowiedź, że jest tylko na receptę.
                  > Przesyłam pozdrowienia

zaskoczylas mnie ta informacja, ze nie sprzedaja na recete.
                  Widocznie mialam lut szczescia, ze mi sie tak trafilo kilka razy:)))
                  Przypomnialo mi sie, ze kupowalam jeszcze bez recepty w aptece
                  na Dworcu Wschodnim na Kijowskiej.
                  Moze najpierw zadzwon do tych aptek, moze cos sie zmienilo od czasu kiedy
                  kupowalam, po co masz jezdzic niepotrzebnie?

pozdrawiam, i zycze owocnego polowania.
    • Gość: stanek Re: Differin IP: *.enterpol.pl / 192.168.6.* 11.02.03, 18:23
      Mam 24 lata, i jeszcze pol roku temu mialem tradzik, do czasu kiedy odkryłem
      dzieki detrmatologowi, cudowną maść o nazwie Differin. Jest rewelacyjny, po
      okresie 2 miesiecy tradzik minął i nie ma po nim śladu. Wczesniej stosowałem
      chyba wszystkie specyfiki dostepne na rynku i nic. Poprawa była niewielka.
      Pozdrawiam wszystkie panie, a zwłaszcza te z tradzikiem. Uszy do gory,
      sprobujcie naprawde warto.
    • Gość: wiewiorra Re: Differin IP: *.ny5030.east.verizon.net 15.02.03, 02:13
      Czesc! Uzywam Differinu juz dosc dlugo. Sama nie wiem czy mi pomaga bo
      rownoczesnie powrocilam do Diane 35 a ta ostatnia dziala na moj tradzik
      rewelacyjnie. Ale smaruje sie tez Differinem bo chyba nie zaszkodzi. Dziwi mnie
      tylko ze reagujecie na ten lek podraznieniami. Mam bardzo wrazliwa cere sklonna
      do podraznien zaczerwien itp. Differin toleruje jednak znakomicie! Mam nawet
      wrazenie ze lagodzi mi on podrazniona buzie. Pytanie tylko czy uzywacie
      Differinu w zelu czy w kremie? Ja stosuje tylko kremik i naprawde uwierzcie
      jest super delikatny! A co do sprzedarzy Differinu bez recepty to w Warszawie
      rowniez mialam problemy z jego zakupem. Udalo mi sie na Nowym Swiecie i jestem
      wdzieczna pani aptekarce bo wlasnie skonczyla mi sie tubka. Pozdrawiam
    • awnee Re: Differin 16.07.03, 23:28
      Mnie uczulił i to paskudnie - dopiero po pewnym czasie
      stosowania. Twarz była podrażniona, zaczerwieniona a po
      dwóch dniach napuchła i zaczęła sie łuszczyć. Paskudnie
      to wyglądało i wymagało dość długiego leczenia. Tak więc
      doświadczenia mam raczej mało ciekawe. Zaznaczam jednak,
      ze jestem alergiczką, więc pewnie jestem nadwrażliwa na
      część leków.

--
      Pozdrawiam.
      awnee.

"Wszystkie marzenia się spełniają..."
    • Gość: styxxx Re: Differin IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.03, 00:17
      Stosuję Differin od kilku miesięcy. Może i widzę jakąś poprawę, ale nie
      oszałamiająćą, nadal wychodzą paskudne pryszcze :) Juz nie wiem, jak sobie z
      nimi radzić, żaden dermatolog mi nie pomógł a byłam juz w życiu chyba u
      kilkunastu. Biorę też tabletki hormonalne, ale nie Diane 35, bo te brałam juz
      za długo. Stosuję krem a i tak wysusza i doprowadza do zaczerwienienia i
      łuszczenia się skóry między nosem a policzkami. Stosuję go codziennie, czasem
      odstawiam na dwa dni. Może to za często. Nie wiecie, jak długo można stosować
      ten lek? Na razie nie mam pieniedzy , żeby iść z tym pytaniem do deramtologa. Z
      góry dzięki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka