Dodaj do ulubionych

Tusz do rzęs za grosze....

01.09.06, 09:20
Ostatnio bardzo krucho u mnie z finansami a skończył mi się własnie tusz i tak
się zastanawiam czy da sie kupić jakiś nowy sensowny do kwoty 15 złotych...
Dużo jest polskich kosmetyków w dobrych cenach ale nie próbowałam nigdy tuszu.
Być może możecie mi jakiś polecić....
Z góry dziękuję za podpowiedzi - A.
Obserwuj wątek
    • swinka_morska Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 09:32
      sproboj Pierre Rene, bardzo dobre tusze, moja mama bardzo chwali sobie tusz
      golden rose (ten w tubce) a z takich bardziej dostepnych - maybelline i max
      factor (ale to juz chyba bardziej w okolica 30zl), bardzo dobre, kiedys
      uzywalam, ale ostatnio tak jakos dostawalam tusze w prezencie i nie kupowalam :)
      napewno nie polecam tuszow Palomy - chyba ze chcesz miec go tylko przez
      miesiac, bo szybko zasychaja
      • figa.kw Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 10:06
        A ja mam za 5,00 :) RUBENS - kolor granat i bardzo go lubię :)
        • tini83 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 11:46
          ja mialam miss sporty w rozowymz niebieska zakretka i bylam zadowolona.ok 10 zl
      • alexi100 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 11.09.06, 17:56
        Ja używam miss sporty i jestem zadowolona. Kosztują ok. 8-9 zł. Moja koleżanka
        kupiła za ok. 14 tusz rimmel i też jej sie podobał.
    • me_too Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 11:52
      Ja polecam tusz Rimmela EXTRA SUPER LASH wodoodporny, używam go od roku i ani
      razu się nie zawiodłam, można nim dosłownie "modelować" rzęsy:) A kosztuje ok.
      13 zł:)
      • aniavi1 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 14:42
        Polecam Viperę - Mascara Pretty Woman. Dodatkowo możesz kupić bazę Julia Lash.
        Wtedy efekt jest powalający. Nie pamiętam ceny, ale tanio.
      • askax6 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 17:06
        tez doradzam tusze rimmela! ostatnio zdecydowalam sie zakupic i jestem b.
        zadowolona! ;)
      • pretensja_19 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 13.09.06, 18:15
        a ja go zdecydowanie odradzam...Rzucilam go gdzies w kat, mimo ze uzylam tylko
        dwa czy trzy razy :///
    • carolinascotties Great Lash - Maybelline n/t 01.09.06, 19:53

    • nitka204 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 23:15
      Meybelline, taki w rózowym opakowaniu. Poszukaj tez w katalogach avonu i
      oriflame, czesto są jakieś promocje.
    • yagiennka Golden Rose 01.09.06, 23:37
      Ta firma ma bardzo tanie kosmetyki i niektóre wcale nie takie złe. Miałam tusz
      pogrubiający z białą bazą, z jednej strony biała baza a z drugiej czarny tusz,
      naprawdę jest dobry! Koleżanki mi mówiły że mam fajne rzęsy :) Aha, tusz
      kosztuje coś koło 15 zł.
    • sebadoh Re: Tusz do rzęs za grosze.... 01.09.06, 23:39
      polecam Rimmel
      • laccrimosa Pierre Renep-wszystkie świetne 02.09.06, 13:17
        Najgorsze zdecydowanie Rimmel,kupiłam i jestem przerażona.Cały się marze ,a na
        rzęsach nie widać zupełnie NIC.
        • fr-edza Re: Pierre Renep-wszystkie świetne 02.09.06, 16:02
          Ja mam Rimel i to najlepsza mascara jaka kiedykolwiek miałam , używałam z Astora
          , Max Factor , Miss Sporty ...i sa dużo gorsze moim zdaniem.
          Polecam Rimmel VOLIUM FLASH , rewelacyjny , rzesy sie nie sklejają ,sa długie ,
          pogrubione i wyraziste.Ale on kosztuje chyba około 19zł.
    • fr-edza Re: Tusz do rzęs za grosze.... 02.09.06, 15:58
      Ja polecam Pierr Rene Lash Creator , kosztuje około 15zł.
      Lub ostatnio sa w promocji kosmetyki z Maibellin i tusz kosztuje 12,99:)
      • na_chwileee Re: Tusz do rzęs za grosze.... 02.09.06, 16:54
        I ja również suzkam czegoś taniego ,a zarazem w miarę porządnego.Zawsze
        używałam właśnie Maybelline sky high curves,ale mam już dość!! Ten tusz jest
        super przez pierwsze 2 tyg . potem wysycha (przynajmniej u mnie :/)i jest do
        kitu !! Jak jest z tym Rimmelem ?:) Dodam ,że mój tusz nie musi bardzo
        pogrubiać ,wystarczy ,że będzie wydłużał :).
    • naina Re: Tusz do rzęs za grosze.... 02.09.06, 16:58
      Ostatnio widzialam mascary z firmy AA.kosztuja ok 15 zl. Jest min. podkrecajaca
      i nablyszczajaca.Nie probowalam,ale moze ktoras z Was uzywala i da znac jak
      sie " sprawuja" ? ;)
      • bzzzk Re: Tusz do rzęs za grosze.... 03.09.06, 11:32
        mam wydłużający AA, jest to tusz raczej dla kobiet o grubych i długich rzęsach
        z natury, jedynie podkreślający je lekko, takiego właśnie szukałam, ale raczej
        nie sądzę, żeby ktoś, kto chciałby wydłużyć rzęsy był zadowolony:/ poza tym po
        kilku godzinach zaczyna się nieznacznie opsypywać, przynajmniej u mnie. gdyby
        tego nie robił, byłby moim ideałem, ale ja mam specyficzny ideał, jak już
        pisałam:)
        w tej półce cenowej nie używałam innych, więc nie wiem czy warto kupić, być
        może są lepsze za tę cenę. moja koleżanka bardzo chwali sobie tusze Maybelline.
    • skorpionica11 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 02.09.06, 17:08
      Polecam tusz do rzes firmy AA koszt.14zł
      uzywalam drozszych ,ale znajoma mi ten tusz polecila i jestem zadowolona
    • dolores.h Re: Tusz do rzęs za grosze.... 02.09.06, 17:10
      a ja polecam tusze Essence, dostepne w sieci Natura. Ceny od 10 - 12 zlotych.
      • zuziarozia Re: Tusz do rzęs za grosze.... 03.09.06, 20:39
        Pierre arthes, dla mnie najlepszy Volume, ale polecam także Lift.
        Cena ok. 12-17zł
        • ala361 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 04.09.06, 08:38
          W TESCO jest promocja na tusze MAYBELLINE są po 13,90zł.
          Są świetne i za tą cenę...pogrubiający x5, podkręcający lub wodoodporny.
          • figa.kw Re: Tusz do rzęs za grosze.... 04.09.06, 08:53
            Czy te tusze (Maybelline) występują również w kolorze granatowym?????????
    • awoccado Re: Tusz do rzęs za grosze.... 12.09.06, 19:37
      Polecam tusze Sensique, dostępne w Drogeriach Natura. Kosztują jakieś 5 zł?;)
      Kolor opakowania okropny, ale przecież nie to jest istotne. Tusz się wcale nie
      osypuje, nie ma problemu z demakijażem.
      Ja miałam szczoteczkę podkręcającą (wygiętą), ale sama ją wyprostowałam :D
      Jak za taką cenę, to szczerze polecam.
    • maggi9 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 12.09.06, 19:42
      Kupiłam ostatnio Oceanic AA pogrubiający za 15 zł.
      Sam tusz jest całkiem niezły.Mi się nie kruszy i nie rozmazuje.Efekt nie jest
      spektakularny jak po 2000calorie max factora ale i tak jestem zadowolona.
      Jedynie szczoteczka zbiera zbyt dużo tuszu ale zawsze można wytrzeć
      • asienkamsz Re: Tusz do rzęs za grosze.... 12.09.06, 23:40
        A coś w brazowym kolorze,macie jakies typy???Tylko zeby nie wpadał w czerń.
    • bagarmosen Re: Tusz do rzęs za grosze.... 13.09.06, 08:32
      aby tusz się nie kruszył, wysychal ----nalezy umiejetnie uzywac tzn.
      spiralki nie "wyciagamy" ale delikatnie wykrecamy , tak samo z zakreceniem
      tuszu -
      • maggi9 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 13.09.06, 11:25
        Zawsze wkładam normalnie szczoteczke tzn jednym ruchem ale może niezbyt
        szybko.Nie maczam też szczoteczki kilkakrotnie przy wyjmowaniu(taki ruch jak
        ubijanie masła:))
        I nigdy w życiu tusz mi sie nie kruszył ani nie wysechł zbyt szybko.Ba nawet
        mam obawy czy używanie tuszu dłużej niż 6 miesięcy jest dobre bo jedna mascara
        mi właśnie starcza na 8-10 miesiecy
    • monika2022 Re: Tusz do rzęs za grosze.... 25.09.06, 15:22
      fajne sa tusze z Avonu,zamow sobie.Ja uzywam ColorTrend albo inne,ostatnio
      natrafilam na podkrecajacy w katalogu-jest super!kosztuja wlasnie ok 15 zl
    • izabela.buziaczek Zdecydowanie polecam Volume Falsh Rimmela!!! 10.10.06, 00:47
      Koniecznie w wersji wodoodpornej. Nie kosztuje dużo, ale naprawdę pięknie
      podkreśla oczy (wydłuża i pogrubia) już za pierwszym razem! Tusz ma małą zgrabną
      szczoteczkę, która dobrze rozczesuje rzęsy. I do tego wcale się nie kruszy, ani
      też nie rozmazuje pod wpływem wody czy łez. Wyprubowałam go pod prysznicem
      i...nic! Nie ma żadnych ciemnych śladów pod oczami! Naprawde jest świetny,
      nieporównywalnie lepszej jakości niż dwa razy droższy Loreal! To jest moje
      najnowsze odkrycie i naprawdę gorrrąco polecam! A, jeszcze jedno! Jeśli
      wybierzesz właśnie wersję wodoodporną, to wtedy musisz nabyć specjalny,
      dwufazowy płyn do zmaywania tego typu makijażu oczu.
    • annakrystyna Celia 10.10.06, 01:23
      Od dawna kupuję brązowy tusz Celii. Jak dla mnie jest bardzo dobry.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka