baba06 08.11.06, 20:34 znacie ten podkład, jakie jest wasze zdanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baba06 Re: Guerlain, Fleur de Teint 09.11.06, 12:54 www.luxlux.pl/artykul/572/podklad_guerlain nikt go nie "probował" Odpowiedz Link Zgłoś
snowbabe Re: Guerlain, Fleur de Teint 13.11.06, 08:38 Używałam wyłącznie próbki - moją mieszaną cerę przesuszył potwornie (nakładałam go jak zawsze podkład - na serum i krem). Bardzo mocno kryje, trudno uniknąć efektu maski. Moim zdaniem - do cery zdecydowanie tłustej. Odpowiedz Link Zgłoś
venus22 Re: Guerlain, Fleur de Teint 13.11.06, 08:59 tez nie uzywalam, ale jest rodzaj ULTRA MAT i Moisturising Foundation Ultra Mat jest extra matujacy a wiec ma wieksza absorpcje faktycznie moze lepiej nadawac sie do cery tlustej a Moisturising to znaczy nawilzajacy. Venus Odpowiedz Link Zgłoś
the.main.gosc Re: Guerlain, Fleur de Teint 13.11.06, 11:43 mam beige naturel normalny i beige clair "ultra mat". oba rewelacyjne, ale pierwszy niestety nie nadaje sie na strefe T, bo sie swieci i trzeba pudrowac. ultra mat jest idealny. uzywam ich jednoczesnie, beige naturel na gorna czesc policzkow, ultra mat na czesc T. efekt maski jest niemozliwy. rozne rzeczy mozna wypisywac, ale bez przesady, lepij wiedziec o czym sie pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
snowbabe Re: Guerlain, Fleur de Teint 13.11.06, 16:55 Uwierz mi wiem.. Jak to zwykle z podkładami bywa - wszystko to kwestia gustu. Odpowiedz Link Zgłoś
the.main.gosc Re: Guerlain, Fleur de Teint 13.11.06, 18:44 jak to zwykle z podkladami bywa ? :))) zalezy z jakimi, bo fleur de teint, jak sama nazwa wskazuje, z "fond" de teint nie ma wiele wspolnego :) zalezy tez jaka ma sie raczke, jesli zbyt hojna, to maska powstanie, ale ... prawdziwie kapiaca ;) fleur de teint nadaje sie do cery z natury dobrej, lepiej pokrywa niz te wszystkie embelliseurs (npYSL), ale niczego nie kamufluje, bo nie moze, po prostu taka ma teksture. naprawde nie wiem jak sobie te maske z fleur de teint zrobilas :) ja ten kosmetyk uwielbiam, bo nie lubie mocnego, widocznego makijazu. Odpowiedz Link Zgłoś
venus22 Re: Guerlain, Fleur de Teint 13.11.06, 23:31 czasami o tworzeniu sie maski decyduje co sie nalozylo POD podklad. 'fleur' o ile sie nie myle to po francusku kwiat a "teint" to kolor, odcien, farba, i mysle ze jest to w nazwie poniewaz akurat ten rodzaj tego Guerlain podkladu zwiera ekstrakt z rozy, i w sumie jest to jakby "podklad koloryzujacy zawierajacy ekstrakt z kwiatu (rozy)". Venus Odpowiedz Link Zgłoś