Dodaj do ulubionych

piękna suknia

19.01.07, 17:18
jakie wam sie suknie podobają? wklejajcie zdjęcia lub opiszcie, bardzo ważne!
Obserwuj wątek
    • kasia.jun Re: piękna suknia 19.01.07, 17:19
      tzn linki ze zdjęciami, przepraszam
      • sloneczna.dziewczyna Re: piękna suknia 19.01.07, 17:45
        Po pierwsze, jest forum Moda.
        Po drugie, o jakich sukniach piszesz? Ślubnych? Wieczorowych? Karnawałowych?
        • kasia.jun Re: piękna suknia 20.01.07, 11:14
          wieczorowe/karnawałowe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka