kasia.jun 19.01.07, 17:18 jakie wam sie suknie podobają? wklejajcie zdjęcia lub opiszcie, bardzo ważne! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloneczna.dziewczyna Re: piękna suknia 19.01.07, 17:45 Po pierwsze, jest forum Moda. Po drugie, o jakich sukniach piszesz? Ślubnych? Wieczorowych? Karnawałowych? Odpowiedz Link Zgłoś