Dodaj do ulubionych

samoopalcz

IP: *.protonet.pl 13.04.03, 15:50
Ostatnio kupiłam krem brązujący firmy ZIAJA i chciałabym się dowiedzieć w
jaki sposób roprowadzić go na twarzy, by opalenizna była równomierna?? Czy po
kilku dniach stosowania tego kremu powstają plamy, smugi i inne
przebarwienia, na skutek "schodzenia" opelnizny??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka