Gość: nana
IP: *.acn.pl
09.06.03, 10:38
Odwiedziłam wczoraj sklep Yves Rocher w celu nabycia samoopalacza do twarzy
Monoi de Thaiti.Czytałam o nim sporo pozytywnych opinii na wizażu.Obok na
pólce stał tez inny samoopalacz,w żelu (taki raczej kremowy ten żel...) o
nazwie Cap Soleil- jasno-brązowa,mała tubka.Panie jak zwykle bardzo
kompetentne :-(,powtórzyły mi to co sobie sama przeczytałam na
opakowaniu.Suma sumarum,nie kupiłam żadnego.Nie znalazłam w necie info o tym
cap soleil.Mam tłustą cerę,więc ten żelowy byłby raczej odpowiedniejszy dla
mnie. Czy któras z Was używała może tego samoopoalacza? Jaki odcień nadaje i
czy nie uczula?
pozdrawiam