Dodaj do ulubionych

samoopalacze do twarzy YR

IP: *.acn.pl 09.06.03, 10:38
Odwiedziłam wczoraj sklep Yves Rocher w celu nabycia samoopalacza do twarzy
Monoi de Thaiti.Czytałam o nim sporo pozytywnych opinii na wizażu.Obok na
pólce stał tez inny samoopalacz,w żelu (taki raczej kremowy ten żel...) o
nazwie Cap Soleil- jasno-brązowa,mała tubka.Panie jak zwykle bardzo
kompetentne :-(,powtórzyły mi to co sobie sama przeczytałam na
opakowaniu.Suma sumarum,nie kupiłam żadnego.Nie znalazłam w necie info o tym
cap soleil.Mam tłustą cerę,więc ten żelowy byłby raczej odpowiedniejszy dla
mnie. Czy któras z Was używała może tego samoopoalacza? Jaki odcień nadaje i
czy nie uczula?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewunia Re: samoopalacze do twarzy YR IP: *.star.net.pl 09.06.03, 16:11
      Miałam obydwa i osobiscie bardziej polecam Cap Soleil. Jest duzo trwalszy,
      efekt jest bardziej naturalny (taki złocisty), zauważyłam nawet że delikatnie
      wygładza moja skórę. Monoi de Thaii(czy jak to sie tam pisze:) ) nie jest
      typowym samoopalaczem- raczej kremem koloryzującym- efekt jest widoczny od razu
      ale troche zbyt brązowy jak dla mnie. Pozaty nieładnie się nakłada (wałuje sie
      na twarzy) i czasami na żuchwie zostawiał brzydkie plamy. Osbiście polecam Cap
      Soleil. Pozdrawiam
    • Gość: Ewunia Re: samoopalacze do twarzy YR IP: *.star.net.pl 09.06.03, 16:13
      Acha- jesli chodzi o uczulanie to nie mogę Ci pomódz poniewaz nie jestem
      alergiczką
      • Gość: justy Re: samoopalacze do twarzy YR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.06.03, 19:52
        Alergia to bardzo indywidualna sprawa. Nie można się tu opierać na
        doświadczeniach innych osób. Najlepiej byłoby pójść do YR i z testera (mają
        testery cchyba wszystkich kosmetyków) nałożyć trochę kremu na jakieś wrazliwe
        miejsce, zwykle za uchem lub na wewnętrzna stronę ramienia (sama wybierz takie
        miejsce, które bedzie jednocześnie dość wrazliwe i w miarę niewidoczne, bo w
        końcu to samoopalacz). tylo w ten sposób można w przybliżeniu ocenić czy dany
        kosmetyk nie uczula danej osoby.
    • Gość: nana Re: samoopalacze do twarzy YR IP: *.acn.pl 09.06.03, 19:44
      dzieki Ewunia!
    • Gość: nana Re: samoopalacze do twarzy YR IP: *.acn.pl 09.06.03, 22:30
      Justy,ja wiem że alergie mozna sprawdzic tylko na sobie.Jestem stara
      weteranka.Tyle,że smarowanie się testerem nie jest dla mnie miarodajne,bo
      przeważnie dostaję uczulenia po jednym/dwóch tygodniach.Są kosmetyki które
      uczulaja bardzo wiele osób i takich,po prostu, nie ryzykuję.Dlatego się czasem
      pytam czy coś nie uczula.
      pozdrawiam
      • Gość: justy Re: samoopalacze do twarzy YR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.06.03, 22:56
        Niestety, wiem, że można się uczulić po pewnym czasie. Dlatego użyłam
        sformuowania "w przybliżeniu ocenić..."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka