my_chemical_romance1 31.08.07, 22:53 Mam rozjaśniane włosy blond do ramion Chcę aby odżyły, więc maluję je na naturalny kolor - brąz. Skrócę je o jakieś 5 cm, kupiłam sobie szampon i maseczę z WAXa. Co mogę jeszcze zrobić? Jakieś pomysły ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaja004 Re: # #Regeneracja włosów 01.09.07, 12:24 Dobrze że wiesz że włosy należy regenerować. Mam nadzieję że nie farbujesz ich zbyt często a jeśli tak to używaj właśnie tej odżywki. Mam pytanie gdzie można kupić odżywkę WAX-A? Odpowiedz Link Zgłoś
aireen Re: # #Regeneracja włosów 01.09.07, 22:26 Wax można kupić w aptece. W sumie to nie wiem czy poza aptekami też jest dostępna. Kosztuje ok 20zl. Sama mam na nią chętkę:) Odpowiedz Link Zgłoś