Dodaj do ulubionych

Do posiadaczek Prisme Libre Givenchy

05.09.07, 10:19
Prosze Was o radę. Mma dośyc ciemną karnację i konsultantka z
sephory doradziła mi kolor sweet caramel - taki też zakupiłam. Tylko
nurtuje mnie ten biały kolorek w nim. Jakoś mam ochotę go zakleić -
mma wrażenie że na pędzlu jest tylko ten kolor. Jak aplikujecie
pryzmy? Puszkiemz pudełka czy pędzlem?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka