Dodaj do ulubionych

Suchy szampon

10.11.07, 23:34
Kupiłam szmpon do mycia włosów na sucho tzn. do odswieżania.
Wybrałam firmę toni&guy. Chciałbym polecic ten wynalazek- u mnie
sprawdził sie doskonale. Mam długie włosy i czasem bywa tak że nie
potrzebuję je odświeżyć- kosmetyk naprawdę sprawdza sie -włosy
wygladają jak świżo umyte. Ciekawa jestem spostrzeżeń dziewczyn o
takich kosmetykach innych producentów, bo t&g przyznam szczerze jest
dosć drogi.
Obserwuj wątek
    • malange Re: Suchy szampon 10.11.07, 23:41
      > wygladają jak świżo umyte

      Dla mnie to za mało - moje włosy nie mają tylko wyglądać na świeżo umyte - one
      muszą takie być.
    • garraretka Re: Suchy szampon 10.11.07, 23:56
      Ja miałam ten w użyciu:
      www.boots.com/shop/product_details.jsp?productid=1073989&classificationid=1037327
      Zadowolona nie byłam - włosy co prawda wyglądały na odświeżone. Ale tylko
      "wyglądały". W rzeczywistości były na maksa obciążone i jakieś takie dziwne.
      Niby wyglądały ok ale ja sama miałam opory przed dotykaniem ich.
      No i ten zapach - kokosowy. Od tego czasu kojarzy mi się z nieświeżymi włosami ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka