aaa9941
10.11.07, 23:34
Kupiłam szmpon do mycia włosów na sucho tzn. do odswieżania.
Wybrałam firmę toni&guy. Chciałbym polecic ten wynalazek- u mnie
sprawdził sie doskonale. Mam długie włosy i czasem bywa tak że nie
potrzebuję je odświeżyć- kosmetyk naprawdę sprawdza sie -włosy
wygladają jak świżo umyte. Ciekawa jestem spostrzeżeń dziewczyn o
takich kosmetykach innych producentów, bo t&g przyznam szczerze jest
dosć drogi.