Dodaj do ulubionych

Chopard - Dior - Chanel - co wybrać

29.11.07, 21:52
kompletnie nie znam tych zapachów, a mąż się uparł aby kupić mi perfumy w
prezencie
ostatnio dostałam Angel T.Mugler i nie jest to zapach mojego życia, niestety
jest za ciężki i taki "babciowy" :)
co polecacie?

Mademoiselle Chanel
Wish Diamond Pink Chopard
Dolce Vita Dior
Obserwuj wątek
    • vibbeke Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 30.11.07, 07:32
      Ja osobiście mam Chopard Wish, tylko akurat nie Pink Diamond ale tą
      klasyczną wersje w niebieskiej butelce, która ma kształt
      oszlifowanego diamentu. Ten zapach jest bardzo słodki i kojarzy mi
      się z watą cukrową - mniam:) Nie wiem jak dokładnie pachnie ten
      różowy o którym piszesz, ale jeśli kubisz słodkie zapachy to polecam
      tą niebieską wersje:)
      • ewik_75 Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 01.12.07, 19:54
        ten różowy jest niasmowicie słodki - jak landrynki truskawkowe.
        Jeśli z Chopatrd, to polecam Wish albo Pure Wish - słodkie, ale nie
        przesadnie. I bardzo ładne.

        z tej trójki, którą wymieniłaś poleciłabym Dolce Vita.
    • bebe90 Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 30.11.07, 08:03
      Polecam Tobie coco chanel mademoiselle woda toaletowa bo perfumowana
      jest troche mocniejsza.Super na dzień delikatny i śliczny
    • madami Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 30.11.07, 08:54
      Ja polecam Chanel - jest najmniej słodki i "najlżejszy"z tego zestawu.
    • tatikthered Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 30.11.07, 10:08
      polecem chanel..
    • paulinaa Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 01.12.07, 21:59
      wish pnk-cudowna słodka herbatka:)
    • karo881 Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 01.12.07, 22:29
      Chanel bardzo ladnie pachnie. Mialam i polecam:)
    • mandy111 Re: Chopard - Dior - Chanel - co wybrać 02.12.07, 21:08
      Ja osobiscie wybralabym CK Euphorie ale nie ma jej na liscie..:) Z wymienionych
      przez ciebie najbardziej podoba mi sie Dolce Vita - cynamon+lilie (lubie zapach
      lilii) i jeszcze jakies owoce. Mademoiselle tez w ostatecznosci moglby byc, a
      Choparda nie mialam. Tez nie lubie Angela i ciezszych zapachow tego typu.
      Jeszcze od siebie dodam ze Mademoiselle jest ciezszy niz Dior.
    • cioccolato_bianco Mademoiselle Chanel n/t 03.12.07, 10:51

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka