Dodaj do ulubionych

dove pro-age

14.03.08, 21:28
niedawno pojawila sie w sklepach nowa seria kosmetykow dove pro-age.
akurat potrzebowalam balsamu nawilzajacego a ze na sklepowej polce
zobaczylam jakas nowosc dove to postanowilam kupic. zastanawiam sie
czy ktoras z Was tez juz go sprobowala i co o nim myslicie? z
reklamy dowiedzialam sie ze jest to raczej seria przeznaczona do
dojrzalszych kobiet ale mysle ze dla mlodszych skor tez moglaby byc
dobra. wg mnie dobrze natluszcza skore, zatrzymuje w niej wilgoc.
narazie jestem calkiem zadowolona z niego. ciekawa jestem co o nim
sadzicie?
Obserwuj wątek
    • rzepkam Re: dove pro-age 16.03.08, 08:27
      ja co prawda nie skusilam sie jeszcze na zakup, ale zuzylam probke z
      gazety i jstem bardzo pozytywnie zaskoczona. myslalam, ze to zwykle
      dove tylko w innym opakowaniu. do tej pory bylam wierna serii
      garniera prawie w kazdym kolorze. co prawda troche zniecheca mnie
      cena, ale coz moze sie zrujnuje. a co do samego przekazu reklamy, to
      mysle, ze akurat w lini pielegnacyjnej i przy produktach tj. balsamy
      czy zele do ciala wiek nie jest az tak wazny. to znaczy, ze nie
      zaszkodzi mlodszym kobietom-daje lepszy efekt nawilzenia, a w
      wiekszosco przypadkow o to chodzi. co innego gdyby chodzilo o jakies
      kremy czy cos takiego...

      no i do tego jeszcze ladniepachnie.............

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka