conatotato
14.03.08, 21:28
niedawno pojawila sie w sklepach nowa seria kosmetykow dove pro-age.
akurat potrzebowalam balsamu nawilzajacego a ze na sklepowej polce
zobaczylam jakas nowosc dove to postanowilam kupic. zastanawiam sie
czy ktoras z Was tez juz go sprobowala i co o nim myslicie? z
reklamy dowiedzialam sie ze jest to raczej seria przeznaczona do
dojrzalszych kobiet ale mysle ze dla mlodszych skor tez moglaby byc
dobra. wg mnie dobrze natluszcza skore, zatrzymuje w niej wilgoc.
narazie jestem calkiem zadowolona z niego. ciekawa jestem co o nim
sadzicie?