Gość: Sandra IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 12:36 Dostalam 80 ml, woda perfumowana, zapach nie w moim typie. Moze ktos sie skusi za 150 zl, w sklepie kosztuje 250. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sandra Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 20:35 Wysylam na wierzch, moze jednak kogos skusze?? :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anoczkina Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.uz.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 20.11.03, 10:07 czy to jest jeszcze aktualne?? Jeśli tak to napisz czy ta woda była używana i czy masz do niej kartonik bo mojej mamie on się bardzo podoba ale głupio mi tak rzucić jej samą butelkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sandra Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 18:42 Byla 'psiknieta' doslownie 2-3 razy, jest calkowicie pelna. Tyle ze nie ma juz opakowania- zreszta te perfumy nie sa pakowane w kartonik, tylko sa wlozone miedzy plastikowe 'szczypczyki' i zapakowane w folie (mozesz zreszta zobaczyc w perfumerii). Cala buteleczka jest nietknieta, zadnej rysy na szkle, i ma numer seryjny i naklejke na dnie, pelny oryginal. Ja bede do dyspozycji do soboty wieczor wlacznie, potem jade i az do swiat mnie nie ma. Mieszkam w Gdansku. Jesli bedziesz zainteresowana, daj szybciutko znac pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sandra Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 18:44 Oj, pokrecilo mi sie..oprocz 'szczypczykow' jest tez bialo czerwony kartonik... Odpowiedz Link Zgłoś