Dodaj do ulubionych

Carolina Herrera 'Chic'

IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 12:36
Dostalam 80 ml, woda perfumowana, zapach nie w moim typie. Moze ktos sie
skusi za 150 zl, w sklepie kosztuje 250.
Obserwuj wątek
    • Gość: Sandra Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 20:35
      Wysylam na wierzch, moze jednak kogos skusze?? :)
      pozdrawiam
      • Gość: anoczkina Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.uz.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 20.11.03, 10:07
        czy to jest jeszcze aktualne?? Jeśli tak to napisz czy ta woda była używana i
        czy masz do niej kartonik bo mojej mamie on się bardzo podoba ale głupio mi tak
        rzucić jej samą butelkę.
        • Gość: Sandra Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 18:42
          Byla 'psiknieta' doslownie 2-3 razy, jest calkowicie pelna.
          Tyle ze nie ma juz opakowania- zreszta te perfumy nie sa pakowane w kartonik,
          tylko sa wlozone miedzy plastikowe 'szczypczyki' i zapakowane w folie (mozesz
          zreszta zobaczyc w perfumerii). Cala buteleczka jest nietknieta, zadnej rysy
          na szkle, i ma numer seryjny i naklejke na dnie, pelny oryginal.
          Ja bede do dyspozycji do soboty wieczor wlacznie, potem jade i az do swiat
          mnie nie ma.
          Mieszkam w Gdansku.
          Jesli bedziesz zainteresowana, daj szybciutko znac
          pozdrawiam
          • Gość: Sandra Re: Carolina Herrera 'Chic' IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 18:44
            Oj, pokrecilo mi sie..oprocz 'szczypczykow' jest tez bialo czerwony kartonik...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka