Gość: Mateusz IP: *.chello.pl 28.11.03, 17:26 CUBE - co to za zapach, jaka marka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: katinka Re: CUBE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 20:28 Hmmmm, juz sama nazwa przywoluje mile wspomnienia...:) Stosunkowo wysoka jakos za swietna cene (25-30 PLN). Dla mnie bomba! Nie powinienes miec problemow z dostaniem jej w drogeriach. Odpowiedz Link Zgłoś