IP: *.chello.pl 28.11.03, 17:26
CUBE - co to za zapach, jaka marka?
Obserwuj wątek
    • Gość: katinka Re: CUBE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 20:28
      Hmmmm, juz sama nazwa przywoluje mile wspomnienia...:) Stosunkowo wysoka jakos za swietna cene (25-30 PLN). Dla mnie bomba! Nie powinienes miec problemow z dostaniem jej w drogeriach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka