Dodaj do ulubionych

Docenic kobiete

11.11.04, 20:55
Czy mezczyzni potrafia docenic kobiete?

Chodzi mi np. o prace domowe czy wychowywanie dzieci.
Obserwuj wątek
    • ardzuna Re: Docenic kobiete 11.11.04, 23:00
      nie.ztej.bajki napisała:

      > Czy mezczyzni potrafia docenic kobiete?
      >
      > Chodzi mi np. o prace domowe czy wychowywanie dzieci.

      Najlepszym sposobem na to, zeby docenili, jest dopilnowanie, zeby byli kobietą
      (tfu, tfu, za bardzo sie zaugerowałam twoim postem; zeby wykonywali prace
      domowe i wychowywali dzieci), w tym stopniu, żeby doceniali ilość wkładanej w
      to pracy (i żeby ich żony mogły ich doceniac).
      • Gość: M@ Re: Docenic kobiete IP: 62.148.89.* 12.11.04, 07:58
        potrafi docenic i to bardzo.....................
        • nie.ztej.bajki Re: Docenic kobiete 02.12.04, 15:58
          Gość portalu: M@ napisał(a):

          > potrafi docenic i to bardzo.....................

          A mozesz przytoczyc przyklad jak doceniasz? Przypuszczam, ze jestes mezczyzna.

          I jeszcze jedno pytanko - ile masz lat?:)
      • Gość: krytyk2 Re: Docenic kobiete IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 09:42
        Ardzuna ,niepotrzebnie wkladasz adresatce aptekarsko-handlowe recepty do
        koszyczka.Jeszcze pomysli,ze cos sie w tej kwestii uda u faceta wytargowac.Tu
        niestety nie ma miejsca na prace organiczna.Jesli facet
        1)wchodzi w zwiazek z niepartnerskimi wyobrazeniami nt podzialui rol w
        malzenstwie to chocbys go chciala wolami nawrocic-nic nie wskorasz
        2)u mnie wszystko zalezy od kwestii czy JA kocham czy nie.Jesli moje uczucie
        jest letnie albo zadne ,to nie mam najmniejszej motywacji wczuwac sie w jej
        potrzeby.Jesli kocham-mysle stale o tym jak jej dogodzic
        Wiem,co mowie bo oba warianty mam przecwiczone
    • losiu4 Re: Docenic kobiete 12.11.04, 09:34
      oczywiście, ze potrafią :)

      Pozdrawiam

      Losiu
    • milka30 Re: Docenic kobiete 12.11.04, 11:31
      nie.ztej.bajki napisała:

      > Czy mezczyzni potrafia docenic kobiete?
      >
      > Chodzi mi np. o prace domowe czy wychowywanie dzieci.

      Jak zawsze, jedni potrafią inni nie. Ale tych co naprawdę zdają sobie sprawę z
      ilości wkładanej pracy i ważkości roli matki w wychowaniu dzieci jest mniej.
      Wymaga to wnikliwości i wyobraźni, albo doświadczenia na własnej skórze. A jak
      już wiemy z pamietnego manifestu mężczyzn, ta płeć jest prosta i nie wnika.
    • nie.ztej.bajki i tak tez myslalam... 02.12.04, 15:56
      Tak sobie ostatnio poobserwowalam moje kolezanki i tez doszlam do wniosku, ze
      kobiety nie sa cenione za swoja domowa prace.

      A feminizm jest tylko "skutkiem ubocznym".
      Bo w koncu na cholere charowac cale zycie, a po 15 -20 latach (kiedy mlodosc
      minie) uslyszec jestes stara i brzydka, masz 200 zloty i wynos sie z mojego domu...
      • tad9 Re: i tak tez myslalam... 02.12.04, 19:17
        nie.ztej.bajki napisała:


        > Bo w koncu na cholere charowac cale zycie, a po 15 -20 latach (kiedy mlodosc
        > minie) uslyszec jestes stara i brzydka, masz 200 zloty i wynos sie z mojego
        >domu...

        po 15-20 latach? Tak było kiedyś. Dziś nieczęsto mężczyźni biorą sobie za żony
        14-15 latki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka