Dodaj do ulubionych

Feministki zakatowały dziecko

06.12.21, 18:32
Argentyną wstrząsnęły informacje o morderstwie pięcioletniego chłopca. Dziecko katowała matka chłopca Magdalena Espósito Valiente i jej partnerka Abigail Pez. Działaczki ruchu LGBT i feministki wcześniej zabierały chłopca na proaborcyjne manifestacje.

Chłopiec zmarł 26 listopada. Trafił do szpitala po tym, jak dostał drgawek. Niestety, lekarze nie byli w stanie uratować jego życia. Dziecko miało liczne urazy na całym ciele i doznało wewnętrznego krwotoku. Sekcja zwłok wykazała też dawne ślady ukąszeń i przypalania papierosem. Obie kobiety miały znęcać się nad nim od grudnia ub. roku.

Argentyński politolog zajmujący się tematyką gender, Agustin Laje opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie uśmiechniętego chłopca z siniakami na twarzy i unieruchomioną prawą dłonią z powodu połamanych palców. To skutki pobicia przez kobiety, które „maszerowały, aby położyć kres przemocy ze względu na płeć”.

Matka chłopca i jej partnerka zostały zatrzymane pod zarzutem zabójstwa.
Obserwuj wątek
  • burdenless Re: Feministki zakatowały dziecko 20.10.22, 23:50
   Ciekawe dlaczego tak długo nikt sie wypowiedział w tym temacie?
   Mało wygodne dla lewarów fakty?
   • pawelxo Re: Feministki zakatowały dziecko 11.11.22, 14:17
    burdenless napisał:

    > Ciekawe dlaczego tak długo nikt sie wypowiedział w tym temacie?
    > Mało wygodne dla lewarów fakty?

    A kto ma się wypowiadać skoro to forum dawno umarło, podobnie jak i połowa forów na gazecie? Wszyscy stąd uciekli, zajęli się konsumpcją, rodziną albo robieniem kariery. Nikogo tu już nie ma, feminizm/antyfeminizm był tylko krótkim epizodem po którym zostało tylko wspomnienie i kilka nicków w archiwum, kilku błyskotliwych i niezapomnianych userów - barbinator, EWOK, Tad, malyksiaze... Przyszedłem zgasić światło - do widzenia forum feminizm.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka