Gość: zdenerwowana
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.01.05, 20:26
Mam pare pytan. Czy podczas ciazy wystepuje lekkie krwawienie? Ale chodzi mi
tak o bardzo wczesna ciaze - niecaly miesiac? Czy bardzo boli brzuch? I po
jakim czasie od zaplodnienia zaczynaja bolec piersi , bo slyszalam ze staja
sie wtedy bardzo wrazliwe. Bardzo prosze o odpowiedz!!!