edith.o 10.03.05, 11:25 bardzo proszę o opinie. Szukam dobrego gina w W-wie. Ktoś mi go polecil. Co o nim sądzicie? Dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ann Re: dr Piotr Kretowicz IP: *.chello.pl 10.03.05, 12:48 chodziłam kiedys do niego. szalenie sympatyczny i taktowny. ale przypisal mi hormony na "piękne oczy", bez żadnych badań. to chyba nie za bardzo... Odpowiedz Link Zgłoś