Dodaj do ulubionych

dr Piotr Kretowicz

10.03.05, 11:25
bardzo proszę o opinie. Szukam dobrego gina w W-wie. Ktoś mi go polecil. Co o
nim sądzicie? Dziękuje
Obserwuj wątek
    • Gość: ann Re: dr Piotr Kretowicz IP: *.chello.pl 10.03.05, 12:48
      chodziłam kiedys do niego. szalenie sympatyczny i taktowny.
      ale przypisal mi hormony na "piękne oczy", bez żadnych badań. to chyba nie za
      bardzo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka