bielkate
13.06.02, 09:52
Jestem w piątym tygodniu ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa i czuję się całkiem
dobrze (poza mdłościami porannymi), ale od trzech dni mam bole w dolnej czesci
brzucha. Nie wiem, czy to wynik działania hormonów i zmian wewnątrz organizmu,
czy to coś niebezpiecznego. Bardzo proszę o odpowiedź.