Dodaj do ulubionych

wątpliwości

13.06.02, 09:52
Jestem w piątym tygodniu ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa i czuję się całkiem
dobrze (poza mdłościami porannymi), ale od trzech dni mam bole w dolnej czesci
brzucha. Nie wiem, czy to wynik działania hormonów i zmian wewnątrz organizmu,
czy to coś niebezpiecznego. Bardzo proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: wątpliwości 15.06.02, 19:31
      Bóle te mogą być spowodowanenisko ułożoną częścią przodującą płodu i jej
      uciskiem na wychód miednicy, tak mogą tez objawiać się skurcze i zagrażający
      poród przedwczesny, nalezy też wykluczyć zapalenie dróg moczowych (pęcherz
      moczowy) Według mnie żadnych dolegliwości bólowych w ciazy nie powinno się
      lekcewazyć- doradzałabym niezwłoczną konsultacje u lekarza prowadzacego ciążę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka