mam 29 lat
misiaczki mam od 12 roku zycia
i zawsze mialam regularne co 28 dni
jakies 4 lata temu sie przestawilo i mialam co 26 dni
poltora roku temu urodzilam dziecko i tearz mam okres co 23 dni, a
maksymalnie co 25 dni (okres dostalam 3 miesiace po porodzie)
czy tabletki antykonceopcyjne moga to naprostowac?
jaka ejst szansa na zwiekszenie odstepu pomiedzy okresami? (tylko prosze mi
nie proponowac nastepnej ciazy

)
p.s. w ciagu roku to wychdozi az o 3

miesiaczki wiecej