Dodaj do ulubionych

co u ciebie droga pco?

07.11.03, 12:36
witam :)))
jak tam samopoczucie po ostatniej radosnej wiadomosci ??? no i przede
wszystkim jak sie rozwija twoja fasolka ??
pzdr
Obserwuj wątek
    • pco Re: co u ciebie droga pco? 14.11.03, 14:55
      Dzieki za zainteresowanie :-)))

Wczoraj widzialam dzidzie :-))) niestety o tydzien za
      wczesnie (krwawilam, polecialam do lekarza i ten oprocz
      badania zrobil mi jeszcze usg, na szczescie w srodku krwi
      nie bylo) i nie bylo widac jeszcze serduszka :-( .
      Nastepne usg mam 20 list. mam nadzieje ze juz obedzie sie
      bez przygod i za tydzien zobaczymy serduszko?!
      jakis tydzien temu zaczely sie na dobre objawy ciazowe
      czyli mdlosci i wieczna sennosc. Wczoraj dostalam
      zwolnienie wiec moge odespac o ile mdlosci mnie nie budza
      :-) :-(

Pozdrawiam :-)

ps. za tydzien po usg dam znac jak sie sprawy maja :-)
      • zu_a Re: co u ciebie droga pco? 17.11.03, 08:03
        TRZYMAM KCIUKI :))
        Za kazda starajaca sie mame, a przede wszystkim za wszystkie pco-wiczki ;))
        Kazda zaciazona szczesliwie posiadaczka pco powieksza we mnie nadzieje i
        szczescie. Kibicuje wam mocno i trzymam za was kciuki, az do porodu :))))
        pzdr Zuza
        • pco Re: co u ciebie droga pco? 10.12.03, 15:48
          :-)
          Dzieki za zainteresowanie :-)))
          Po tygodniu od tamtego usg mialam nastepne i zobaczylismy to cudo :
          www.home.no/lucy/images/photo/baby.jpg i pulsujace serduszko :-)))

Ja w dalszym ciagu sie boje i staram "nie zapeszac" . juz kilka razy
          podchodzilam do opisania tutaj na forum moich staran i ich zakonczenia ale
          boje sie :-((( Co prawda mam wszystkie objawy ciazowe (z wykanczajacym mnie
          rzyganiem na czele wrrr) ale tez jakis niepokuj. Chcialbym jeszcze jedno usg
          by sie przekonac ze wszystko ok. ale niestety wedle tutejszych norm (mieszkam
          w Norwegii) po ostatnim usg(stwierdzeniu ladnie rosnacego zarodka /10mm w 7
          dni/ i bijacego serduszka) zostalm przekwalifikowana na normalny tryb
          prowadzenia ciazy czyli nastepne usg dopiero w 18 tyg /pod koniec stycznia/ a
          w miedzy-czasie polozna. Ohhh a ja dobijam dopiero 11 tyg wiec jeszcze tyyyyle
          czasu przed usg...

Pozdrawiam i dziekuje bardzo za kciuki :-))) na pewno pomagaja!
          • zu_a Re: co u ciebie droga pco? 12.12.03, 14:58
            GRATULACJE!!!!!!!!! :))))))))))))))))))
            Bardzo jestem szczesliwa, ze ci sie udalo. Dzieki tobie moja nadzieja sie
            zwiekszyla, ze mozna zostac mama z pco ;)
            Jak tylko bedziesz do tego gotowa, walnij jak najdluzsza wersje o twoich
            staraniach w osobnym poscie. Najlepiej od ssamego poczatku.
            Dalej zaciskam kciuki, ale nie wiem jak ja wytrzymam tak przez 9 miesiecy :))))
            Uwazaj na siebie i malenstwo.
            pzdr Zuza
            • pco Re: co u ciebie droga pco? 03.01.04, 19:07
              Zu :-)

I melduje sie w Nowym Roku! Weszlam w II-trymest :-) ciagle jeszcze mam
              mdlosci bleee... ale juz nie wymiotuje (przynajmniej nie tak czesto). Wszystko
              zaczyna sie ukladac - chcialabym tylko podejrzec malenstwo a do usg mam
              jeszcze czekac 4 tyg !!! I oczywiscie im blizej do usg tym bardziej sie
              martwie czy z maluszkiem wszystko ok. ehhh
              Mam juz maly brzuszek i w nocy czuje sie jakbym miala tam pilke ;o)

Pozdrawiam i Szczesliwego Nowego Roku !
              • zu_a Re: co u ciebie droga pco? 05.01.04, 11:12
                Witam w roku 2004 :)))
                Szczesliwego nowego roku i spelnienia kolejnych marzen.
                Strasznie mnie to cieszy, ze wszystko u ciebie dobrze i kibicuje ci z calego
                serca :))))
                II trymestr, no prosze prosze a dopiero czytalam o gonalu ;))))
                Napewno wszystko bedzie dobrze, sama nie zauwazysz jak bedziesz tonac w
                pieluchach i oliwkach.
                Pisz do nas jak cos bedziesz wiedziec.
                Trzymam kciuki za mamy pco-wiczki
                pzdr Zuza
                • pco Re: co u ciebie droga pco? 20.02.04, 11:43
                  Hej witam w lutym :-)

Wlasnie zaczelam 6 mies :-))) Dzidzia skacze jak nakrecona zwlaszcza po
                  slodkich posilkach, ciaza przebiega bezproblemowo i.... wreszcie odzylam :-)))
                  teraz zaczelam sie na calego cieszyc ciaza. Jest super czuc w sobie to male
                  zycie :-)))
                  Na usg w 18 tyg widzielismy zdrowego proporcjonalnego dzidziolka ze wszystkim
                  na swoim miejscu a w dodatku prubujacego mnie kopnac :-) ale wtedy bylo jeszcze
                  za malutkie (14cm od glowki do dupci) zebym to jakos mocno odczula - nie to co
                  teraz ;o)

Pozdrawiam :o)
                  • pco Re: co u ciebie droga pco? 17.04.04, 00:13
                    Hej :o)
                    Donosze ze u nas wszystko ok :o)
                    Wlasnie dzis zaczelam 30 tydz ciazy, az mi sie wierzyc nie chce ze jeszcze
                    tylko 10 do konca aaaaaaa... dopiero co przeciez robilam soebie zastrzyki z
                    gonalu !!!!
                    Ciaza przebiega bezproblemowo poza typowymi dolegliwosciami (bol plecoe,
                    niezbyt przyjemne stawianie sie macicy). I o dziwo do tej pory przybralam ok. 6-
                    7kg - nie jest to duzo zwazywszy ze wyawalo mi sie ze ze wzgledu na tendecje do
                    tycia i pco przytyje nieprawdopodobnie duzo.
                    Dzidzolek juz jest tak duzy ze piszcze z bolu gdy mu przyjdzie do glowy
                    przeciagnac sie ;-) mozna wtedy wyraznie zaobserwowac kolista glowke w dole
                    brzucha i nierowne przesowajace sie pagorki pod zebrami.

Pozdrawiam :o)
                    • pco Re: co u ciebie droga pco? 22.04.04, 14:35
                      emid25- w sumie poltora roku , ale rok to bylo glupie czekanie lekarzy "moze
                      sie samo wszystko naprostuje" - "po 12 mies nieudanych prob mozemy zaczac to
                      sprawdzac i eventualnie leczyc". (srata-tata chcialoby sie powiedziec - przez
                      ten rok nabawilam sie tylko depresji, mialam tylo jeden spontaniczny (nie
                      wywolywany) okres, i chcialam robic cokolwiek a nie tylko tak siedziec i czekan
                      na cud)
                      Po tym roku dostalam sie do kliniki gin. i tam zaczelo sie badania monitoringi
                      itp. Udalo sie w 6 mies leczenia. 4 mies stymulacji przez clo - bez rezultatow.
                      I jeden trafiony cykl stymulowany gonalem f . :-)))

Powodzenia :o)
                      • pco Re: co u ciebie droga pco? 15.06.04, 00:08
                        Ciag dalszy mojej pco-wskiej ciazy :-)

Na dzien dzisiejszy 37tydz i 5 dni! Na wadze +12kg :-/ na szczescie rozwiazanie
                        juz tuz tuz (mam nadzieje). Ciaza nadal bezproblemowa - wszystkie wyniki +
                        cisnienie krwi w normie. Moja malenka dzidzia jest juz na tyle duze ze nie ma
                        miejsca na kopanie i tylko czuje wiercenie i wywroty w brzuchu :o)

Ogolnie czuje sie na tyle dobrze ze wcale nie mam ochoty rodzic - podoba mi sie
                        ten stan ;-)))))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka