Gość: kaśka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.11.06, 12:25
czy mozna poznać że się jest w ciązy ale jeszcze przed spodziewana
miesiączką. Czy sa jakieś objawy? cykle mam co 25-26 dni współżyłam w ostatni
dzień okresu i mniej więcej już obecnym dniu cyklu zaczynaly mnie boleć
piersi i zauwazałm objawy które mogłyby oznaczać owulacje, a w tym miesiącu
nie mam żadnych objawów a do następnego okresu tylko 10 dni. więc pytam z
ciekawości jak to może być??