Dodaj do ulubionych

napiszcie proszę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 12:25
czy mozna poznać że się jest w ciązy ale jeszcze przed spodziewana
miesiączką. Czy sa jakieś objawy? cykle mam co 25-26 dni współżyłam w ostatni
dzień okresu i mniej więcej już obecnym dniu cyklu zaczynaly mnie boleć
piersi i zauwazałm objawy które mogłyby oznaczać owulacje, a w tym miesiącu
nie mam żadnych objawów a do następnego okresu tylko 10 dni. więc pytam z
ciekawości jak to może być??
Obserwuj wątek
    • Gość: kaśka Re: napiszcie proszę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 12:45
      nikt nie wie??????
    • to_jaaa Re: napiszcie proszę 02.11.06, 12:50
      zamiast czekac 20 min i czekac, aż ktoś odpowie, wrzuć sobie do gugla objawy
      ciązy

      zauwazałm objawy które mogłyby oznaczać owulacje, a w tym miesiącu
      > nie mam żadnych objawów

      trochę trudno zajść w ciążę przed owulacją, gdy ta owulacja się potem nie
      pojawia
      • Gość: kaśka Re: do to_jaaa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 12:55
        jesli zamiast pomóc i tak głupio pisac, krytykować, to najlepiej ie zaglądaj na
        to forum.a po to ono jest żeby się doradzić, zapytać a nie do tego żeby ktoś
        zgrywał wielka cwaniare i najmądrzejszą
        • to_jaaa Re: do to_jaaa... 02.11.06, 13:03
          ojejejej, bardzo, bardzo przepraszam, wybacz, nie myslałam, ze zachęcanie do
          wyszukiwania czegoś samemu, to zgrywanie cwaniary
          prosze bardzo
          np. rozpulchniona szyjka i przeczulica w piersiach
          www.mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=645
          podwyższona temperatura
          www.narodziny.med.pl/objawy.htm
          i pełna lektura dla schizujących
          www.google.pl/search?q=ci%C4%85%C5%BCa,+objawy&hl=pl&lr=&start=10&sa=Npowodzenia!




          • emilia_a Re: 02.11.06, 13:22
            www.narodziny.med.pl/objawy.htm
            "Do tzw pewnych objawów ciąży należy utrzymywanie się podwyższonej temperatury
            ciała powyżej 14 dnia cyklu.
            W prawidłowym 28-dniowym cyklu podstawowa temperatura ciała jest obniżona w
            pierwszej połowie cyklu, natomiast wzrasta o ok. 0.5 stopnia w drugiej połowie
            cyklu. Spada ponownie w momencie rozpoczęcia miesiączki."

            Tylko chciałam to wyjaśnić, bo może być błędnie zrozumiane. Pewnym objawem
            ciąży jest utrzymywanie się podwyższonej temperatury powyżej 18 dnia po
            owulacji (niezaleznie od dnia cyklu). Po prostu temperatura nie spada i nie
            występuje miesiączka.

    • emilia_a Re: napiszcie proszę 02.11.06, 13:12
      > czy mozna poznać że się jest w ciązy ale jeszcze przed spodziewana
      > miesiączką. Czy sa jakieś objawy?

      Standardowych nie ma. Tylko kobiece przeczuciawink)

      cykle mam co 25-26 dni współżyłam w ostatni
      > dzień okresu

      Przy tak krótkich cyklach 5 pierwszych dni cyklu jest względnie niepłodnych,
      ale podkreślam, że jest to względne, bo owulacja może sobie wystąpić wcześniej.

      i mniej więcej już obecnym dniu cyklu zaczynaly mnie boleć
      > piersi i zauwazałm objawy które mogłyby oznaczać owulacje,

      Na przeczuciach trudno się opierać. O tym, ze owulacja się odbyła można
      wnioskować na podstawie metody objawowo-termicznej. Tu opisy w linkowni:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14906
      lub na podstawie testów owulacyjnych, badań poziomu progesteronu, monitoringu
      cyklu.


      a w tym miesiącu
      > nie mam żadnych objawów a do następnego okresu tylko 10 dni.

      Może owulacja się opóźnia.

      więc pytam z
      > ciekawości jak to może być??

      Różnie może byćwink)
      • Gość: kaśka Re: napiszcie proszę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 13:21
        dziękuje wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka