19.06.07, 11:09
staramy sie z mężem o dziecko i mam w związku z tym pytanie
gdybym zaszła w ciąże pod koniec czerwca, czy są jakieś przeciwwskazania co
do wyjazdu do grecji w lipcu
Z góry dziekuję za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: wakacje IP: *.tpnet.pl 19.06.07, 11:25
      to pytanie nalezaloby zada lekarzowi, ktory bedzie prowadzil ciaze. Jesli nie
      ma plamien, zlego samopoczucia i lekarz oceni, ze jest OK - mozna jechac.
    • Gość: aga Re: wakacje IP: *.tpnet.pl 19.06.07, 11:31
      ale sczerze? gdybym wiedziala, ze jestem w ciazy - chyba bym sie nie odwazyla
      na wakacje w tak goracym kraju jak Grecja. Bylam tam 2 lata temu, w lipcu i
      bylo upiooooooooooooooooornie goraco.
      A gdyby do tego dodac raczej kiepskie i trudne do przewiodzenia samopoczucie w
      pierwszych tygodniach ciazy, oslabienie, rzyganie - to byloby jeszcze gorzej...

      Ale nie przejmuj sie - w ciaze nie zachodzi sie co miesiac. A moze "postaracie"
      sie w Grecji? smile
      • lisia312 Re: wakacje 19.06.07, 19:16
        założywszy, że zajdziesz w ciążę ok 25 czerwca, to dowiesz się o tym ok 10
        lipca - najprędzej. Dolegliwości ciążowe występują najczęściej od drugiego
        miesiąca tzn ok 20 lipca. Ale może tak być, że nie zajdziesz....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka