mefika1 19.06.07, 11:09 staramy sie z mężem o dziecko i mam w związku z tym pytanie gdybym zaszła w ciąże pod koniec czerwca, czy są jakieś przeciwwskazania co do wyjazdu do grecji w lipcu Z góry dziekuję za odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: wakacje IP: *.tpnet.pl 19.06.07, 11:25 to pytanie nalezaloby zada lekarzowi, ktory bedzie prowadzil ciaze. Jesli nie ma plamien, zlego samopoczucia i lekarz oceni, ze jest OK - mozna jechac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: wakacje IP: *.tpnet.pl 19.06.07, 11:31 ale sczerze? gdybym wiedziala, ze jestem w ciazy - chyba bym sie nie odwazyla na wakacje w tak goracym kraju jak Grecja. Bylam tam 2 lata temu, w lipcu i bylo upiooooooooooooooooornie goraco. A gdyby do tego dodac raczej kiepskie i trudne do przewiodzenia samopoczucie w pierwszych tygodniach ciazy, oslabienie, rzyganie - to byloby jeszcze gorzej... Ale nie przejmuj sie - w ciaze nie zachodzi sie co miesiac. A moze "postaracie" sie w Grecji? Odpowiedz Link Zgłoś
lisia312 Re: wakacje 19.06.07, 19:16 założywszy, że zajdziesz w ciążę ok 25 czerwca, to dowiesz się o tym ok 10 lipca - najprędzej. Dolegliwości ciążowe występują najczęściej od drugiego miesiąca tzn ok 20 lipca. Ale może tak być, że nie zajdziesz.... Odpowiedz Link Zgłoś