Dodaj do ulubionych

Sen a godziny pracy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.05, 00:16
mozliwe ze stanowie wyjatek ale w moim przypadkuw w ciagu doby przesypiam okolo 4.5 do 5h potem sam sie budze ...podobno na starosc ludzie potrzebuja mniej snu teraz mam 22 lata az strach pomyslec co bedzie... ;)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka