Dodaj do ulubionych

lace u dziecka

07.12.10, 21:44
Witam
Mam prośbę o informację od rodziców dzieci noszących lace (wersja przyklejana).
Jak/Czy to się sprawdza u dziecka? Jakie macie z tym doświadczenia?
Monika

Obserwuj wątek
          • monika.1.2.3 Re: lace u dziecka 20.12.10, 16:43
            Witam
            Rozumiem, że źle wspominasz własną perukę? Jakie są minusy? Dlaczego chodzenie bez peruki jest lepsze? Co w zamian? Jakieś chusteczki czy w ogóle bez niczego?
            Monika

llewelyn napisała:

> Szczerze ?
            >
            > Dla dziecka peruka - nawet lace - to koszmar.
            > Symbol braku akceptacji Rodziców i reszty świata.
            >
            > Niestety coś o tym wiem sad.
    • ninkaa Re: lace u dziecka 07.01.11, 21:29
      Moja córka nosi perukę. Nie jest to lace a peruka na mikroskórze. To ona powiedziała mi, że chce mieć perukę po tym jak zobaczyła coś takiego u jednej starszej pani na basenie (po hemioterapii). Wtedy olśniło ją, że peruka to pewne dobrodziejstwo. Z pełną świadomością czekała na swoje włosy równe 3 m-ce i jest z nich bardzo zadowolona. Jak zakładaliśmy jej perukę pierwszy raz to miała 4,5 roku. Było jej bardzo źle bez włosów i to uzupełnienie zupełnie ją odmieniło. Jej znajome koleżanki i dzieci z przedszkola wiedzą w czym rzecz. Nie mamy z tym problemów. Pisze to dla pocieszenia wielu mam i ich dziecismile
      • ewelinaanna1234 Re: lace u dziecka 17.07.12, 17:53
        ninkaa napisała:

> Moja córka nosi perukę. Nie jest to lace a peruka na mikroskórze. To ona powied
        > ziała mi, że chce mieć perukę po tym jak zobaczyła coś takiego u jednej starsz
        > ej pani na basenie (po hemioterapii). Wtedy olśniło ją, że peruka to pewne dobr
        > odziejstwo. Z pełną świadomością czekała na swoje włosy równe 3 m-ce i jest z n
        > ich bardzo zadowolona. Jak zakładaliśmy jej perukę pierwszy raz to miała 4,5 ro
        > ku. Było jej bardzo źle bez włosów i to uzupełnienie zupełnie ją odmieniło. Jej
        > znajome koleżanki i dzieci z przedszkola wiedzą w czym rzecz. Nie mamy z tym p
        > roblemów. Pisze to dla pocieszenia wielu mam i ich dziecismile
        CHciałabym porozmawiać poza forum może przez maila mój mail ewelinaanna1234@gmail.com czekam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka