Dodaj do ulubionych

Jelito drażlwe?

17.08.05, 11:45
Dość dawno stwierdzono u mnie zespół jelita drażliwego: ból brzucha, zaparcia, wzdęcia i podobne "przyjemności". Z tego co wiem osoby dotknięte tym schorzeniem skarżą sie na ból w lewej części brzucha, natomiast ja często odczuwam silne kłucie w prawym dole biodrowym. Ból trwa cały dzień, nawraca co miesiąc, lub dwa. Wczoraj miałam taki atak bólowy, z tym że silniejszy niż zwykle, towarzyszyła mu gorączka. Byłam u lekarza w obawie, ze to wyrostek, jednak lekarka stwierdziła, ze to nie możliwe bo brzuch nie powinien być miękki, tak jak u mnie. Ból trochę zmniejszył, sie ale trwał całą noc i odczuwam go również dzisiaj, nie pomagają tableki przeciwbólowe, dezorganizuje mi dzień, ciężko mi chodzić, gdyż przy chodzeniu nasila sie. Czy ktoś z jelitem drażliwym ma podobne doświadczenia? Jak dla mnie to trochę nie pasuje mi ta dolegliwość do wcześniejszych objawów, po ból zaczął sie jak nigdy biegunką (która szybo ustała, lecz ból został), poza tym po raz pierwszy od wielu miesięcy zeszło wzdęcie, które podobno jest charakterystyczne dla jelita drażliwego. Proszę o jakieś wskazówki, lekarka mówiła, ze nie ma sie czym przejmować i faktycznie nie mam zamiaru wpadać w panikę, chciałabym tyko pozbyć sie w końcu tego paskudnego bólu i móc dłużej niż kilka chwil funkcjonować w pozycji nieembrionalnej. Z góry dziękuje za pomoc.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka