Dodaj do ulubionych

Omega Artre?

09.10.08, 12:26
Już wspominałam o tym suplemencie w temacie co jeść a co nie, ale myślę że
można nowy topic założyć - to jest nowość, bodajże kilka miesięcy temu się
pojawiło na rynku - jest to suplement przeznaczony właśnie dla chorych na RZS
- waszym zdaniem warto byłoby w to zainwestować? bo IMO to jest ciekawy
pomysł, zwłaszcza, że wspomógłby stosowaną przeze mnie dietę i ja jestem
raczej przekonana...
Obserwuj wątek
    • werderka Re: Omega Artre? 10.10.08, 14:36
      Ehe, słyszałam o tym suplemencie, nawet pytałam się o niego w temacie
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=84142609&a=84142609 :) jak też
      uważam, że warto spróbować, zwłaszcza, że to jest tego typu środek, który na
      pewno nie zaszkodzi a jest duża szansa, że pomoże :) Ale może jest ktoś kto już
      coś podobnego chociaż zażywał, dobrze byłoby się dowiedzieć z pierwszej ręki
      cokolwiek :)
      • amigosh Re: Omega Artre? 14.10.08, 15:36
        moja żona ostatnio zaczęła zażywać to omega artre - na razie bierze to dopiero
        od jakichś 2 tygodni i nie widać jakichś szczególnych efektów, ale lekarz
        powiedział nam że to może trochę potrwać - nawet ponad miesiąc. ale zauważyłem
        że trochę się jej poprawił humor ostatnio, już jej tak nie dokuczają bóle,
        chociaż boli raczej tak samo jak zanim zaczęła zażywać ten suplement. ale trochę
        lepiej to znosi, a to też jest bardzo ważne.
        • werderka Re: Omega Artre? 14.10.08, 16:19
          No, jak dla mnie to jest chyba najważniejsze - bo jeśli można jakoś znieść te
          dolegliwości to stają się wtedy mniej uciążliwe :)w sumie omega artre miało
          chyba w pewnym stopniu poprawiać samopoczucie (tak kwasy omega3 działają chyba),
          poza działaniami na stawy, więc wszystko się jak najbardziej zgadza :)
          • amigosh Re: Omega Artre? 28.10.08, 10:49
            Co do poprawy samopoczucia to muszę przyznać, że naprawdę działa. omega artre
            już żona bierze miesiąc prawie - i mimo że pogoda nie rozpieszcza i raczej nie
            napawa radościom, to jednak żona humor ma wręcz znakomity:) bardzo się z tego
            cieszę, a wygląda na to, że to rzeczywiście zasługa OA :)
            • werderka Re: Omega Artre? 28.10.08, 13:35
              No to super - chyba się w końcu przekonałam, jutro i tak miałam zrobić kurs do
              apteki to równie dobrze mogę wziąć "kontrolne" opakowanie omega artre, skoro
              opinie są raczej pozytywne... zobaczymy jak na mnie będzie działał :)
              • janusz.krok Re: Omega Artre? 13.11.08, 15:09
                No i jak? Zdecydowałaś się w końcu? no bo jak dla mnie to nie ma co się
                zastanawiać - teraz to już czuję znaczną poprawę w stosunku do tego co było
                zanim zacząłem zażywać Omega Artre :) na pewno bardzo poprawiło mi się
                samopoczucie, no i przy niezmienionej kuracji farmakologicznej stawy bolą mnie
                rzadziej! nawet mój lekarz był zdziwiony :)
      • grabala Re: Omega Artre? 16.10.08, 12:19
        Jakoś w tamtym topicu większe zainteresowanie było... :) pewnie to jest po
        prostu zbyt krótko dostępne, żeby dużo ludzi sobie wyrobiło zdanie na ten temat,
        ale przynajmniej jakieś opinie są :) w każdym bądź razie, ja wczoraj byłam w
        aptece i przy okazji kupiłam pakowanie Omega Artre - zobaczymy jak działa, już
        pierwsze "dawki" zażyłam. Teraz z niecierpliwością czekam na rezultaty :D
        • janusz.krok Re: Omega Artre? 20.10.08, 16:56
          na rezultaty jakieś szybkie chyba nie ma co liczyć, ja jak tylko się o tym
          suplemencie dowiedziałem ponad miesiąc temu to zażywam go codziennie i dopiero
          teraz jakieś widoczne efekty są. t jest taki długi okres czasu, że tak naprawdę
          to nie da się zauważyć zmian, ja robiłem sobie notatki, kiedy i jak boli (taki
          mam dziwny zwyczaj) i ostatnio jak porównywałem to była jakaś różnica. nie jest
          to jakaś kolosalna poprawa, ale jak dla mnie to bardzo ważny jest nawet taki
          mały zysk.
          • grabala Re: Omega Artre? 21.10.08, 15:19
            No wiem, że nie od razu mi się "magicznie" poprawi tak tylko żartowałam:) a
            takie notatki to świetny pomysł! myślę że nawet dla lekarza to może być
            przydatne źródło wiedzy. Ciekawe czy dało by się jakieś wnioski wyciągnąć jeśli
            wystarczająco dużo osób pisało by takie "pamiętniki". Pewnie byłoby z tym sporo
            problemów, ale chyba powiem coś o tym mojemu lekarzowi, może podrzuci komuś
            pomysł na doktorat czy coś takiego:)
            • janusz.krok Re: Omega Artre? 13.11.08, 15:01
              no tak, mogłem się domyślić :)
              co do tych notatek to jakoś nigdy o tum tak nie myślałem, dla mnie to było takie
              moje dziwactwo, ale rzeczywiście, jeśli by się to przeprowadziło na większą
              skalę to można by z tego jakieś wnioski wyciągnąć... interesujący pomysł :)
    • jola_dowgiallo Re: Omega Artre? 16.11.08, 21:07
      No suchaj ty grabala jestem ciekawa ile ty chorujesz? już lat.bo to
      co piszesz na forum to jest śmieszne te dietki ja kiedyś też
      wierzyłam w takie cuda nawet leżałam u Kwaśniewskiego i byłam na
      jego diecie tłusto jajecznej no i nic kopletne fiasko szkoda było
      tej kasy.Wiesz czego mnie nauszyły osoby z dłuższym stażem choroby
      ze mam jeść na co mam ochotę. i to robię, nie jestwm stara a na
      RZSchoruje już22 zachorowałam po dziecku obecnie mam 44 i teraz
      wierzę tylko w medycynę POZDROWIENIA Jola
      • grabala Re: Omega Artre? 16.11.08, 23:42
        w porównaniu z Tobą to jestem "nowa"bo choruję "dopiero" 6 lat.I nie śmiem
        twierdzić, że jakakolwiek dieta kogokolwiek wyleczy z RZS, ale może ograniczyć
        niektóre objawy. Wiadomo, leki - zwłaszcza te nowe - to jest podstawa leczenia,
        ale to nie znaczy, że nie można próbować jakichś alternatyw, a ta dieta jest na
        tyle prosta, że można ją stosować bez większych wyrzeczeń...
        • hanka_1 Re: Omega Artre? 18.11.08, 19:10
          Mi sie podoba pomysl Janusza, nigdy nic nie wiadomo, te choroby z autoagresji
          nie sa dobrze poznane.
          Jak jest u was ze zmiana pogody, kiedy objawy sie nasilaja? Ja mam wrazenie, ze
          jak ma padac czuje sie lepiej. Ubzduralam to sobie, czy tez tak macie?
          Pozdrawiam. Hanka
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka