Dodaj do ulubionych

Pierwszy śnieg

27.10.12, 01:35
Spadł w nocy widzę go na samochodach i trawnikach-
Obserwuj wątek
        • matri_caria Re: Pierwszy śnieg 27.10.12, 22:15
          A ja z pełnym poświęceniem przedzierałam się przez chlapę i zaspy, żeby spotkać się z koleżanką, która wpada do nas dwa razy do roku:) Takie podstawówkowe spotkanie klasowe - było nas trzy plus jeszcze jedna koleżanka.
          Więc odrobinę poszalałyśmy przy Skalaku i teraz kładę się spać:)
          Trochę wcześnie, ale zdaje się, że zmieniają czas, to będę mogła spać dłuuuuuuuuuuuuugo!
                • voxave Re: Pierwszy śnieg 30.10.12, 02:37
                  Na mojej ulicy śnieg połamał sporo gałęzi drzew i młode siewki klonów.
                  Wczoraj to zobaczyłam,bo musiałam przejść do szpitala na badanie gastroskopowe.
                  Chroniczny stan zapalny żołądka z nadżerkami + przepuklina rozworu przełykowego.

Oto skutki wieloletniego zażywania środków przeciwbólowych ,migrena i bóle reumatyczne.

Teraz do lekarza rodzinneg, a potem poszukam specjalisty gastrologa a może astrologa co mi przyszłość przepowie....
                  • matri_caria Re: Pierwszy śnieg 30.10.12, 13:50
                    W parku przy Domu Harcerza połamał magnolie i jeszcze jakieś iglaste.

Może poszukaj jednego i drugiego, co Ci jeden nie powie, to drugi Ci uzupełni.

W Bielawia podobno przyjmuje pani wróżka, ale jak moje koleżanki były kilka lat temu, to są rozczarowane, bo im się nie spełniło:)

I dbaj o siebie:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka