chetor
08.09.04, 10:18
Impreza z cyklu "zmagania miast" - robi tvn. G-dz nie bierze udziału, Zielona
Góra z Ciechanowem. Robią tutaj bo fajny teren, czy ktoś ma "kontakty"?!
Dobrze, że coś się dzieje. Potem jakieś tańce dla dorosłych i swawole dla
dzieci. Wieczorkiem koncert Sistars, a jako gwiazda wieczoru Kayah. Na
zakończenie ok.23-cie pokaz sztucznych ogni.
Chyba się wybiorę :))
Pzdr