el_kurczako
08.12.03, 21:55
Przepraszam bardzo że wyskoczyłem z tym biczem na konie jak filip z konopi
(nawiasem mówiąc ciekawe skąd wzieło się to bliskie memu sercu powiedzonko
czyżby chodziło o konopie indyjskie :p ).
Niestety byłem zmuszony tak rozpocząć swoją przygodę z tym forum :)zmusiło
mnie do tego owe silne poczucie misji.
Przepraszam też za zainicjowanie nowego tematu, to niestety było konieczne z
uwagi na fakt że tamten był zapowiedzią manifestu który wkrótce ogłoszę wszem
i wobec (zabieg konieczny dla historycznych zapisków).Wracając do tematu z
tego miejsca chciałbym serdecznie przywitać wszystkich użytkowników tego
forum i życzyć jak najwięcej konstruktywnych dyskusji (no bo czego można
życzyc forumowiczą :). Jeszcze raz witam, pozdrawiam i przepraszam za ten
bełkot jaki mi się z klawiatury wystukał.