Dodaj do ulubionych

Lemon Tree - opinia odrzucona przez Gastronauci.pl

07.08.14, 10:18
Jak większość lokali w Łomiankach - parterowy pawilon pamiętający czasy komuny przerobiony na restaurację. W środku - wszystkiego po trochu. Są drewniane stoły i ławy, są też i "ludwiki". Menu proste jak budowa cepa. Ciężko się zastanawiać bo nie ma nad czym. Jedzenie smaczne - polędwiczki z grzybami i mini kopytkami bardzo dobre, również pierogi z mięsem - jak w domu. Trochę gorzej - chłodnik. Smaczny, ale właściwie brak "wkładu". Brakuje ogórka, rzodkiewek, koperku. Jest jajo. Najgorszy był deser - ciasto z jagodami prosto z lodówki, zdecydowanie nie było pieczone w dniu podania, w dodatku z bitą "śmietaną" ze spray'u. Obrzydliwość. Obsługa miła i uczynna. Toalety ciemne jak katakumby. Wi-Fi nie było ale siedzieliśmy w "ogrodzie" więc może nie docierało. Tanio, niestety, nie jest - obiad dla 2 osób bez alkoholu ani nawet kawy - 150 PLN. Ogród ma ogromny potencjał ale na razie zagospodarowanie ogranicza się do dodatkowego barku. Na siedzeniach przydałyby się jakieś poduszki - byłoby i wygodniej i przyjaźniej.

A teraz komentarz Gastronauci.pl:
Witamy,

z przykrością informujemy, że Twoja opinia nie została przyjęta do publikacji przez redakcję www.Gastronauci.pl ze względu na zawartość sprzeczną z zasadami panującymi na naszym portalu. Ponieważ w recenzji znalazły się tak kategoryczne stwierdzenia jak na pczykład: "Najgorszy był deser - ciasto z jagodami prosto z lodówki, zdecydowanie nie było pieczone w dniu podania, w dodatku z bitą "śmietaną" ze spray'u. Obrzydliwość.", nie mogliśmy opublikować jej w takim kształcie. Staramy się aby opublikowane recenzje pisane były w sposób wyważony, opierały się na faktach, nie zaś podejrzeniach co do pochodzenia składników potrawy (z mrożonki, kupne itp.), oraz by nie zawierały kategorycznych zarzutów co do oszczędności właściciela lokalu. Będziemy zobowiązani za okazanie zrozumienia. Jeśli chciałabyś przeredagować swo ja recenzję, poniżej zamieszczamy jej treść. Poprawioną opinię możesz wpisać ponownie do serwisu. Z góry dziękujemy.

To, że ciasto było stare to fakt a nie opinia. Śmietana w spray'u jak wygląda i jak smakuje wie każdy więc to też nie była opinia ale fakt. Ocenę zostawiam Wam.
Obserwuj wątek
   • esscort Re: Lemon Tree - opinia odrzucona przez Gastronau 08.08.14, 16:08
    Z tymi cenami to faktycznie dziwna sprawa i dotyczy w zasadzie chyba wszystkich łomiankowskich restauracji . Trudno zrozumieć, dlaczego ceny w Łomiankach bywają wyższe niż na Starym Mieście czy w centrum Warszawy (oczywiście w tej samej klasie). Przy czym trudno przecież mówić o jakichś wyjątkowych walorach naszych lokalnych restauracji. Są bardziej lub mniej poprawne.
    Być może wychodzi się z założenia, że ci mieszkańcy Łomianek, którzy mają przyjść do restauracji, to i tak przyjdą - niezależnie od tego czy za talerz zupy będą musieli zapłacić kilkanaście złotych czy o połowę mniej. A tych, którzy nie chodzą to i tak niższymi cenami się nie skusi. A może w cenę wkalkulowany jest fakt, że nie trzeba jechać do Warszawy, więc i tak się opłaca :)
    • mister_z Re: Lemon Tree - opinia odrzucona przez Gastronau 08.08.14, 17:28
     W przypadku Lemon Tree liczy się całkiem co innego niż cena i jakość kotleta. Nie wiem czy zauważyliście ale w ciągu ostatniego roku lub trochę dłużej, na Dąbrowie wyrosła prawdziwa konkurencja dla Domu Kultury. Bez złotówki państwowych pieniędzy bez politycznych awantur, bez megalomanii dyrektora-literata, reżysera i jego rodzinki, bez laudacji i patronatów, bez promocji w GŁ; toczy się tam prawdziwe życie kulturalne. Zobaczcie tylko na ilość wiszących u wejścia plakatów (robionych własnym sumptem) z ich własnych imprez. Co poza tym szczególnie ważne, to miejsce inspiruje i przyciąga różne niespokojne duchy. Tu powstała grupa twórcza "Tworzę bo..", tu odbywały się spotkania "Pozytywnie Zakręconych", tu spotykają się motocykliści, brydżyści, podróżnicy, miłośnicy starych samochodów, panie w trzecim wieku, samorządy osiedlowe i przeróżne grupy i grupki ludzi chcących zrobić coś inaczej niż dotychczas albo po prostu coś obgadać.
     Bierzcie to proszę pod uwagę, bo gdy piszecie, że w chłodniku nie było ogórka, nie widzicie tego co jest naprawdę ważne, budzącego się tu społeczeństwa obywatelskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka